Request a callback

Roszczenia z tytuêu wypadków rowerowych

Jeśli brałeś udział w wypadku rowerowym, którego sprawcą był inny uczestnik ruchu drogowego bądź takiego, który wydarzył się z winy złej nawierzchni możesz kwalifikować się do ubiegania się o odszkodowanie za poniesione szkody i inne straty związane z wypadkiem.

Rowerzyści są zaliczani do jednej z najbardziej narażonych na ryzyko użytkowników dróg w Wielkiej Brytanii. Pomimo iż rowerzyści stanowią stosunkowo niewielki odsetek wszystkich użytkowników dróg, obrażenia odniesione przez rowerzystę podczas wypadku drogowego są często poważne lub śmiertelne.

Jeśli Ty, lub ktoś kogo znasz ucierpiał w wyniku wypadku rowerowego prawnicy z Farleys mogą wszcząć postępowanie odszkodowawcze zgodnie z zasadą nie wygrasz – nie płacisz w Twoim imieniu. Nasz dedykowany i doświadczony zespół prawników będzie pracował dla Ciebie w celu wynegocjowania maksymalnej kwoty odszkodowania za szkody jakich doznałeś.

Okoliczności każdej sprawy są inne, ale nasz wyspecjalizowany prawnik z Farleys będzie w stanie udzielić Ci cennych porad we wczesnej fazie roszczenia, informując tym samym czy możesz starać się o odszkodowanie za poniesione w wyniku wypadku straty, zgodnie z zasadą nie wygrasz nie płacisz.

Aby umówić się na bezpłatną rozmowę wstępną z prawnikiem zajmującym się roszczeniami odszkodowawczymi z tytułu wypadku rowerowego, zadzwoń pod numer 0845 050 1958 bądź napisz do nas na nasz adres email.

Dlaczego powinienem wybrać Farleys Solicitors?

Farleys Solicitors jest ugruntowaną na rynku prawniczym firmą z bogatym doświadczeniem w roszczeniach odszkodowawczych różnej natury.

Nasi prawnicy z dumą oferują swoje usługi, są przyjaźni i przystępni. Gwarantujemy Ci, że Twoja sprawa będzie prowadzona przez nasz szeroki zespół wysoce wykwalifikowanych prawników, którzy będą w pełni zaznajomieni z Twoją sprawą na każdym etapie jej trwania.

Eliminujemy stres związany z problemami dotyczącymi Twojej sprawy, możemy zaaranżować alternatywny transport, naprawę roweru (jeśli będzie nadawał się do naprawy) bądź odzyskać w Twoim imieniu wartość Twojego roweru sprzed wypadku.

Oferujemy darmową konsultację, podczas której możemy przedyskutować okoliczności wypadku, oraz udzielić jasnej, rzeczowej porady dotyczącej najwłaściwszej drogi ubiegania się o odszkodowanie.

Skontaktuj się z prawnikiem zajmującym się wypadkami rowerowymi

Aby porozmawiać z prawnikiem z naszego dedykowanego zespołu, zadzwoń pod numer 0845 050 1958. Alternatywnie wyślij do nas wiadomość email a jeden z naszych prawników będący w stanie przedstawić Ci najlepsze rozwiązanie skontaktuje się z Tobą. Jeśli jednak wolisz rozmawiać osobiście umówimy bezpłatną wizytę w dogodnym dla obydwu stron terminie.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis