Request a callback

Roszczenie Odszkodowawcze z Tytuêu PotrÑcenia Pieszego

Jako piesi, w naszym codziennym życiu wszyscy zakładamy, że skoro idziemy wzdłuż chodnika, lub przechodzimy przez jezdnię w wyznaczonym do tego miejscu, jesteśmy bezpieczni.

Niestety fakt jest taki, że każdego roku setki przechodniów zostaje pokrzywdzonych, a nawet zabitych przez innych użytkowników drogi.

Często najbardziej narażonymi na niebezpieczeństwo przechodniami są osoby z dziećmi oraz osoby starsze, stanowiące znaczny odsetek wśród zarówno potrąceń jak i ofiar śmiertelnych pieszych.

Farleys Solicitors LLP istniejącą od dawna firmą, w której skład wchodzą prawnicy z bogatym doświadczeniem w dziedzinie powypadkowych roszczeń odszkodowawczych z tytułu wypadku z udziałem pieszych. Aby skontaktować się z adwokatem w sprawie potencjalnego roszczenia, lub umówić się na bezpłatną wstępną konsultację, zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wyślij do nas e-mail.

Ubieganie się o odszkodowanie w związku z potrąceniem pieszego

Prawnicy z Farleys z powodzeniem egzekwowali tysiące funtów odszkodowań dla ofiar wypadków pieszych. Przypadki te obejmowały wypadki, gdzie pieszy został uderzony przez samochód osobowy, dostawczy, autobus, rower czy motocykl. Chociaż okoliczności nieszczęśliwego zdarzenia różniły się w każdym przypadku, wypadki najczęściej spowodowane są przez pojazdy jadące zbyt szybko, lub ich kierowcy nie przestrzegają zasad ruchu drogowego, takich jak niezatrzymanie się na przejściu dla pieszych.

Obrażenia poniesione w wyniku wypadku pieszego mogą być ciężkie i w niektórych przypadkach mogą mieć poważne i długotrwałe skutki destrukcyjnie wpływające, na jakość życia ofiary. Prawnicy z Farleys mogą pomóc Ci ubiegać się odszkodowanie, na które zasługujesz i które pozwoli Ci odzyskać poniesione koszty leczenia, zrekompensuje straty poniesione w wyniku obrażeń czy utraty zarobków.

Rozpoczynanie Roszczenia Odszkodowawczego z Farleys Solicitors

W Farleys szczycimy się tym, że Twoje roszczenia rozpatrywane są przez doświadczonego adwokata, zwiększając tym samym prawdopodobieństwo, iż otrzymasz odszkodowanie maksymalne do uzyskania w Twoim przypadku.

Oferujemy opartą na porozumieniu „nie wygrasz, nie płacisz” konsultację, podczas której ocenimy okoliczności Twojego wypadku i udzielimy dokładnych informacji na temat najodpowiedniejszego sposobu prowadzenia roszczenia jak również Twoich szans na sukces.

Skontaktuj się z Farleys Solicitors

Aby porozmawiać z prawnikiem z temat Twojego potencjalnego roszczenia odszkodowawczego w związku z potrąceniem pieszego zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wyślij do nas wiadomość email a doświadczony prawnik skontaktuje się z Tobą.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis