Request a callback

Odszkodowania z tytulu urazow tkanki miekkiej

Uszkodzenie odcinka szyjnego kręgosłupa jest to uraz tkanek miękkich spowodowany przez rozszerzenie się mięśni karku po kolizji. Aby uszkodzić odcinek szyjny kręgosłupa nie musi dojść do zderzenia o dużej sile; Czasami bardziej poważne przypadki uszkodzenia odcinka szyjnego są rezultatem kolizji, do której doszło przy stosunkowo niewielkiej prędkości.

Jeżeli kiedykolwiek, w wyniku wypadku samochodowego lub jakiejkolwiek kolizji doznałeś urazu odcinka szyjnego kręgosłupa, prawnicy z Farleys mogą pomóc Ci wnieść roszczenie o odszkodowanie z powodu odniesionego urazu. Nasz zespół zaangażowanych prawników ma duże doświadczenie w działaniu na rzecz klientów wnoszących o odszkodowanie za urazy kręgosłupa szyjnego i wszędzie tam gdzie to możliwe, będzie on działać na zasadzie nie wygrasz, nie płacisz. Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na bezpłatną rozmowę na temat roszczenia odszkodowawczego dotyczącego uszkodzonych kręgów szyjnych, zadzwoń do Farleys na numer 0333 331 4901, lub alternatywnie wyślij do nas e-mail a prawnik odpowiedzialny za odszkodowania za urazy odcinka szyjnego kręgosłupa odpowie na państwa pytania w możliwie najkrótszym czasie.

Urazy kręgosłupa szyjnego

  • Typowe objawy urazu kręgosłupa szyjnego obejmują:
  • Ból karku
  • Ból głowy
  • Drętwienie, mrowienie lub ból w barkach i ramionach
  • Zawroty głowy lub nudności
  • Ból pleców

Ból może wystąpić chwilę po kolizji lub zacząć się dopiero parę dni później. W bardziej ciężkich przypadkach uraz odcinka szyjnego kręgosłupa może spowodować:

  • Utratę pamięci
  • Problemy z koncentracją
  • Dzwonienie w uszach
  • Depresje

Roszczenia odszkodowawcze z tytułu uszkodzenia odcinka szyjnego odszkodowania prowadzone na zasadzie nie wygrasz – nie płacisz.
Kierowcy są zobowiązani przez prawo do posiadania ubezpieczenia drogowego i podania szczegółowych danych na temat ubezpieczyciela w przypadku wypadku drogowego. Całe odszkodowanie przyznane w Twoim pozwie będą wypłacone przez firmę ubezpieczeniową powoda i w związku z tym jego sytuacja finansowa jest bez znaczenia dla Twojego pozwu.

Możesz ubiegać się o odszkodowanie za uraz odcinka szyjnego kręgosłupa powodującego ból i cierpienie, utratę zarobków, jeżeli wystąpił okres niezdolności do pracy bądź inne koszty, które zostały poniesione w wyniku urazu.

Wybór odpowiedniego prawnika ma kluczowe znaczenie zarówno dla powodzenia pozwu jak i wysokości przyznanego odszkodowania. Farleys specjalizują się w odszkodowaniach spowodowanymi urazami odcinka szyjnego kręgosłupa a nasi prawnicy zrobią wszystko, co tylko jest w ich mocy, aby zagwarantować Ci odszkodowanie, na które zasłużyłeś.

Skontaktuj się z prawnikiem zajmującym się urazami odcinka szyjnego kręgosłupa

Wszędzie tam gdzie to możliwe, Ferleys będzie realizować swoje roszczenia w myśl zasady nie wygrasz nie płacisz, co oznacza, że nie będziesz musiał zapłacić ani grosza. Nie ma żadnych ukrytych opłat a całe przyznane odszkodowanie będzie wypłacone Tobie. Aby uzyskać darmową poradę wstępną w sprawie odszkodowania za uraz odcinka szyjnego kręgosłupa, nie wahaj się i skontaktuj się z nami pod numerem 0845 050 1958, wyślij e-mail, lub umów spotkanie w jednym z naszych biur w Accrington, Blackburn, Burnley czy Manchester.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis