Request a callback

Wypadek w Blackburn – Pani B otrzymaêa 80 000 odszkodowania

Pani B. poślizgnęła się na mokrej podłodze w miejscu publicznym w mieście Blackburn. W wyniku, czego doznała bolesnego przemieszczenia się i wymagającego leczenia operacyjnego złamania kostki, po którym nastąpił wymagany okres rehabilitacji. Pani B. przez okres 2 miesięcy miała założony gips oraz potrzebowała fizjoterapii, aby powrócić wciąż spuchniętej i zniekształconej kostce pełną ruchomość.

Pani B po wypadku nie była w stanie pracować przez okres 6ciu miesięcy.

W czasie prowadzania rehabilitacji stan kostki cały czas się pogarszał. Pani B musiała zażywać środki przeciwbólowe a codzienne czynności, takie jak spacer z psami, zabawa z wnukami, prowadzenie samochodu czy stanie przez jakiś okres czasu sprawiały jej trudności. Późniejsze badania lekarskie wykazały, że w stawie rozwinęła się choroba zwyrodnieniowa.
Ze względu na czas i skalę urazów, pani B. doznała psychologicznej reakcji na ból i sytuację, w której się znalazła, co wymagało przyjmowania dodatkowych lekarstw i podjęcia terapii przeciwdziałającej tym objawom.

Pomoc zespołu z Blackburn zajmującego się uszkodzeniami ciała

W toku sprawy, która trwała ponad 5 lat, zespół zajmujący się urazami ciała z Blackburn wspierał panią B., kierując jej sprawą i zapewniając fachową pomoc prawną.

Zakres odpowiedzialności został zakwestionowany, w związku, z czym nasi specjaliści z Blackburn spędzili sporo czasu na dochodzenie w sprawie pani B. W trakcie postępowania potrzebowaliśmy wielu dowodów medycznych, w związku, z czym zespół z Farleys zaaranżował dla pani B. konsultację ortopedyczną i psychologiczną a także szeroko zakrojoną fizjoterapię.

Zespół z Blackburn z uwzględnieniem wszystkich kosztów poniesionych, był bardzo stanowczy w negocjacjach w temacie płatności okresowych, w szczególności mając na uwadze to, że pani B. poddana była leczeniu, którego wymagała. Pozostawali w stałym kontakcie z panią B. i nie oszczędzali się w swoich dążeniach do zdobycia odszkodowania. Obejmowało to także prowadzenie postępowania w sądzie okręgowym.

W finale roszczenia odszkodowawczego zespołowi Farleys z Blackburn udało się uzyskać 80000 funtów odszkodowania.

Aby wszcząć roszczenie skontaktuj się z Farleys już dziś, zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wyślij e-mail.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis