Need Advice? Call us now on:

0845 050 1958

or

Request a Call Back

Wypadek w Blackburn – Pani B otrzymaêa 80 000 odszkodowania

Pani B. poślizgnęła się na mokrej podłodze w miejscu publicznym w mieście Blackburn. W wyniku, czego doznała bolesnego przemieszczenia się i wymagającego leczenia operacyjnego złamania kostki, po którym nastąpił wymagany okres rehabilitacji. Pani B. przez okres 2 miesięcy miała założony gips oraz potrzebowała fizjoterapii, aby powrócić wciąż spuchniętej i zniekształconej kostce pełną ruchomość.

Pani B po wypadku nie była w stanie pracować przez okres 6ciu miesięcy.

W czasie prowadzania rehabilitacji stan kostki cały czas się pogarszał. Pani B musiała zażywać środki przeciwbólowe a codzienne czynności, takie jak spacer z psami, zabawa z wnukami, prowadzenie samochodu czy stanie przez jakiś okres czasu sprawiały jej trudności. Późniejsze badania lekarskie wykazały, że w stawie rozwinęła się choroba zwyrodnieniowa.
Ze względu na czas i skalę urazów, pani B. doznała psychologicznej reakcji na ból i sytuację, w której się znalazła, co wymagało przyjmowania dodatkowych lekarstw i podjęcia terapii przeciwdziałającej tym objawom.

Pomoc zespołu z Blackburn zajmującego się uszkodzeniami ciała

W toku sprawy, która trwała ponad 5 lat, zespół zajmujący się urazami ciała z Blackburn wspierał panią B., kierując jej sprawą i zapewniając fachową pomoc prawną.

Zakres odpowiedzialności został zakwestionowany, w związku, z czym nasi specjaliści z Blackburn spędzili sporo czasu na dochodzenie w sprawie pani B. W trakcie postępowania potrzebowaliśmy wielu dowodów medycznych, w związku, z czym zespół z Farleys zaaranżował dla pani B. konsultację ortopedyczną i psychologiczną a także szeroko zakrojoną fizjoterapię.

Zespół z Blackburn z uwzględnieniem wszystkich kosztów poniesionych, był bardzo stanowczy w negocjacjach w temacie płatności okresowych, w szczególności mając na uwadze to, że pani B. poddana była leczeniu, którego wymagała. Pozostawali w stałym kontakcie z panią B. i nie oszczędzali się w swoich dążeniach do zdobycia odszkodowania. Obejmowało to także prowadzenie postępowania w sądzie okręgowym.

W finale roszczenia odszkodowawczego zespołowi Farleys z Blackburn udało się uzyskać 80000 funtów odszkodowania.

Aby wszcząć roszczenie skontaktuj się z Farleys już dziś, zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wyślij e-mail.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

0845 050 1958