Request a callback

Wypadek samochodowy w Blackburn – Pani C otrzymaêa odszkodowanie w wysokoÿci 14,000

Pani C. mieszkająca w Blackburn była niewinną ofiarą wypadku drogowego, w momencie, gdy inny samochód przejechał czerwone światło i uderzył w bok jej auta. To uderzenie zepchnęło jej auto poza drogę w dół nasypu. Samochód został ze złomowany, a ona odniosła obrażenia kręgosłupa szyjnego, karku oraz ramion.

Z upływem czasu odczuwany przez nią dyskomfort narastał, przez co ofiara wypadku, próbując załagodzić objawy bólowe, zażywała środki przeciwbólowe, korzystała z wielu sesji fizjoterapii oraz akupunktury.

Jak pomógł nasz zespół prawników specjalizujących się w sprawach dotyczących wypadków samochodowych z Blackburn
Pomimo, iż wina sprawcy wypadku nie została zakwestionowana, zespół Farleys z Blackburn zajmujący się wypadkami samochodowymi wspierał panią C. w uzyskaniu odszkodowania rekompensującego jej straty i ból, jakiego doznała w wyniku wypadku. Zespół Farleys z Blackburn prowadził panią C. rozwiązując sprawę z jej uszkodzonym samochodem i podejmując kwestię wysokości utraty jej zarobków. Byli oni w stanie zapewnić wymaganą opiekę medyczną, raporty, prześwietleń rentgenowskich czy badań rezonansem magnetycznym, jako część postępowania medycznego. Zapewnili oni doradztwo eksperta, włączając w to prowadzenie postępowania w sądzie okręgowym.

W rezultacie ich doświadczenia i determinacji, zespół zdobył dla pani C. odszkodowanie w wysokości 14000 funtów.

Aby rozpocząć sprawę roszczeniową, skontaktuj się z Farleys już teraz dzwoniąc pod numer 0845 050 1958 bądź pisząc na nasz adres email.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis