Need Advice? Call us now on:

0845 050 1958

or

Request a Call Back

Wypadek samochodowy w Blackburn – Pani C otrzymaêa odszkodowanie w wysokoÿci 14,000

Pani C. mieszkająca w Blackburn była niewinną ofiarą wypadku drogowego, w momencie, gdy inny samochód przejechał czerwone światło i uderzył w bok jej auta. To uderzenie zepchnęło jej auto poza drogę w dół nasypu. Samochód został ze złomowany, a ona odniosła obrażenia kręgosłupa szyjnego, karku oraz ramion.

Z upływem czasu odczuwany przez nią dyskomfort narastał, przez co ofiara wypadku, próbując załagodzić objawy bólowe, zażywała środki przeciwbólowe, korzystała z wielu sesji fizjoterapii oraz akupunktury.

Jak pomógł nasz zespół prawników specjalizujących się w sprawach dotyczących wypadków samochodowych z Blackburn
Pomimo, iż wina sprawcy wypadku nie została zakwestionowana, zespół Farleys z Blackburn zajmujący się wypadkami samochodowymi wspierał panią C. w uzyskaniu odszkodowania rekompensującego jej straty i ból, jakiego doznała w wyniku wypadku. Zespół Farleys z Blackburn prowadził panią C. rozwiązując sprawę z jej uszkodzonym samochodem i podejmując kwestię wysokości utraty jej zarobków. Byli oni w stanie zapewnić wymaganą opiekę medyczną, raporty, prześwietleń rentgenowskich czy badań rezonansem magnetycznym, jako część postępowania medycznego. Zapewnili oni doradztwo eksperta, włączając w to prowadzenie postępowania w sądzie okręgowym.

W rezultacie ich doświadczenia i determinacji, zespół zdobył dla pani C. odszkodowanie w wysokości 14000 funtów.

Aby rozpocząć sprawę roszczeniową, skontaktuj się z Farleys już teraz dzwoniąc pod numer 0845 050 1958 bądź pisząc na nasz adres email.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

0845 050 1958