Request a callback

Wypadek przy pracy w Warrington, pani A otrzymaêa 5,600 zadoÿåuczynienia

Pani A z Warrington uszkodziła sobie dolną część pleców w pracy, kiedy oparcie w jej fotelu ustąpiło pod ciężarem ciała powodując natychmiastowy i ostry ból pleców. Musiała ona uśmierzać ból za pomocą środków przeciwbólowych, nie była zdolna do pracy przez miesiąc od wypadku mając jednocześnie problemy z braniem na ręce jej małego dziecka. Spowodowało to odświeżenie wcześniejszych urazów, poprzez ekspertyzę dokonaną przez zespól odszkodowawczy zajmujący się wypadkami w pracy, byliśmy w stanie z identyfikować i oddzielić je od obrażeń będących wynikiem wypadku.

W jaki sposób pomagali prawnicy specjalizujący się w wypadkach w miejscu pracy

Pani A poradziła się Farleys Solicitors, których zespół ekspertów podjął szerokie negocjacje z jej pracodawcą w celu uzyskania dla niej jak najlepszych warunków finansowych. Pozew został zakwestionowany przez pracodawcę, ale dzięki determinacji, doświadczeniu i umiejętności zespołu ds. odszkodowań, pani A otrzymała 5600 funtów odszkodowania.

Z kontaktu się z nami, zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wyślij do nas e-mail i zacznij swoje roszczenie.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis