Need Advice? Call us now on:

0845 050 1958

or

Request a Call Back

Wypadek drogowy w Nelson – Pan A otrzymaê 3,750 odszkodowania

Pan A., zawodowy kierowca z Nelson, poruszając się około 5 mil na godzinę w korku w kierunku Preston, został uderzony z tyłu przez inny samochód. Siła uderzenia popchnęła samochód naprzód, przez co uderzył on w inny samochód jadący przed nim.

W wyniku tego wypadku pan A. udał się na izbę przyjęć z obrażeniami tkanki miękkiej, które wymagały przyjmowania środków przeciwbólowych oraz ćwiczeń. Koszt naprawy przedniej i tylnej części samochodu przekroczyłby wartość samochodu. Samochód został zakwalifikowany do zezłomowania a pan A musiał wynająć inny samochód.

Wparcie przy kolizjach samochodowych z Zespołu Roszczeń Odszkodowawczych Farleys

Pan A skonsultował się z Farleys Solicitors w sprawie pomocy w kolizji drogowej, w której uczestniczył, oni zaś pracowali nad tym, aby wywalczyć dla niego najlepsze z możliwych rozwiązań finansowych. Sprawa roszczeniowa była kwestionowana, jednak dzięki doświadczeniu oraz umiejętnościom zespołu zajmującego się roszczeniami odszkodowawczymi z Farleys jak i ich determinacji pan A otrzymał 3,750 funtów w formie płatności okresowych.

Skontaktuj się z Farleys już teraz, zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wyślij do nas wiadomość email, aby rozpocząć swoje roszczenie odszkodowawcze

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

0845 050 1958