Request a callback

Wypadek drogowy w Nelson – Pan A otrzymaê 3,750 odszkodowania

Pan A., zawodowy kierowca z Nelson, poruszając się około 5 mil na godzinę w korku w kierunku Preston, został uderzony z tyłu przez inny samochód. Siła uderzenia popchnęła samochód naprzód, przez co uderzył on w inny samochód jadący przed nim.

W wyniku tego wypadku pan A. udał się na izbę przyjęć z obrażeniami tkanki miękkiej, które wymagały przyjmowania środków przeciwbólowych oraz ćwiczeń. Koszt naprawy przedniej i tylnej części samochodu przekroczyłby wartość samochodu. Samochód został zakwalifikowany do zezłomowania a pan A musiał wynająć inny samochód.

Wparcie przy kolizjach samochodowych z Zespołu Roszczeń Odszkodowawczych Farleys

Pan A skonsultował się z Farleys Solicitors w sprawie pomocy w kolizji drogowej, w której uczestniczył, oni zaś pracowali nad tym, aby wywalczyć dla niego najlepsze z możliwych rozwiązań finansowych. Sprawa roszczeniowa była kwestionowana, jednak dzięki doświadczeniu oraz umiejętnościom zespołu zajmującego się roszczeniami odszkodowawczymi z Farleys jak i ich determinacji pan A otrzymał 3,750 funtów w formie płatności okresowych.

Skontaktuj się z Farleys już teraz, zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wyślij do nas wiadomość email, aby rozpocząć swoje roszczenie odszkodowawcze

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis