Need Advice? Call us now on:

0845 050 1958

or

Request a Call Back

Wypadek drogowy przy Cheadle Hulme Road, pani X otrzymaêa 3,766 odszkodowania

Pani X. została ranna w wypadku drogowym w pobliżu jej domu w Cheadle Hulme, Manchester. Inny kierowca wyjechał z bocznej drogi i uderzył w samochód pani X. a siła tego uderzenia obróciła auto w poprzek drogi.

W rezultacie Pani X. była wstrząśnięta i zdenerwowana, cierpiała z powodu bólu w klatce piersiowej wywołanego przez naprężony pas bezpieczeństwa. Cierpiała również z powodu bólu ramion, pleców i szyi, z powodu, których była zmuszona przyjmować leki przeciwbólowe oraz korzystać z fizjoterapii w celu rozwiązania problemów zdrowotnych. Przez pewien czas nie była w stanie biegać ani uczęszczać na siłownię, które to zajęcia sprawiały jej wiele przyjemności.

Jak w przypadku wypadku drogowego w Cheadle Hulme pomogli eksperci Farleys

Pani X skonsultowała swoją sprawę z zespołem do spraw roszczeń odszkodowawczych firmy Farleys, którzy umówili dla pani X. wizytę u lekarza specjalisty, który to ocenił stopień jej obrażeń i omówił wdrożenie odpowiedniego leczenia. Uzgodnili roszczenia w imieniu klienta, włączając w to płatności okresowe na pokrycie bieżących kosztów.

Pani X otrzymała 3766 funtów odszkodowania za poniesione straty.

Skontaktuj się z Farleys dzwoniąc pod numer 0845 050 1958 lub wyślij do nas wiadomość e-mail.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

0845 050 1958