Request a callback

Wypadek drogowy przy Cheadle Hulme Road, pani X otrzymaêa 3,766 odszkodowania

Pani X. została ranna w wypadku drogowym w pobliżu jej domu w Cheadle Hulme, Manchester. Inny kierowca wyjechał z bocznej drogi i uderzył w samochód pani X. a siła tego uderzenia obróciła auto w poprzek drogi.

W rezultacie Pani X. była wstrząśnięta i zdenerwowana, cierpiała z powodu bólu w klatce piersiowej wywołanego przez naprężony pas bezpieczeństwa. Cierpiała również z powodu bólu ramion, pleców i szyi, z powodu, których była zmuszona przyjmować leki przeciwbólowe oraz korzystać z fizjoterapii w celu rozwiązania problemów zdrowotnych. Przez pewien czas nie była w stanie biegać ani uczęszczać na siłownię, które to zajęcia sprawiały jej wiele przyjemności.

Jak w przypadku wypadku drogowego w Cheadle Hulme pomogli eksperci Farleys

Pani X skonsultowała swoją sprawę z zespołem do spraw roszczeń odszkodowawczych firmy Farleys, którzy umówili dla pani X. wizytę u lekarza specjalisty, który to ocenił stopień jej obrażeń i omówił wdrożenie odpowiedniego leczenia. Uzgodnili roszczenia w imieniu klienta, włączając w to płatności okresowe na pokrycie bieżących kosztów.

Pani X otrzymała 3766 funtów odszkodowania za poniesione straty.

Skontaktuj się z Farleys dzwoniąc pod numer 0845 050 1958 lub wyślij do nas wiadomość e-mail.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis