Need Advice? Call us now on:

01254 606008

or

Request a Call Back

urazu pleców w miejscu pracy

Jeśli doznałeś urazu pleców w miejscu pracy, będącego wynikiem bądź wypadku czy też nieodpowiedniego przeszkolenia możesz zgłosić roszczenie o rekompensatę finansową.

W Farleys, nasi prawnicy specjalizujący się w wypadkach w miejscach pracy, regularnie doradzają swoim klientom, którzy doznali trwałych poważnych urazów kręgosłupa w miejscu pracy, spowodowanych zaniedbaniami swoich pracodawców lub współpracowników. Aby odbyć wstępną konsultację lub wnieść o odszkodowanie już dziś skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer: 0845 050 1958 lub wyślij do nas wiadomość email a my odpowiemy.

Najczęstsze urazy kręgosłupa związane z pracą zawodową

Niestety urazy pleców są dość częstymi obrażeniami odnoszonymi w wypadkach w miejscu pracy, szczególnie w zawodach wymagających częstego podnoszenia ciężkich obiektów. Urazy pleców są najczęściej powodowane przez:
Nieadekwatne szkolenia z zakresu prawidłowych technik podnoszenia obiektów
Niedbała postawa lub kiepskiej jakości, niestarannie zaprojektowane krzesła biurowe
Niewystarczająca długość przerwy zarówno pracowników biurowych jak i fizycznych
Regularne używanie ciężkich, wibrujących maszyn.
Brak nadzoru

Jeśli uważasz, że Twój uraz pleców był spowodowany którymkolwiek z powyższych czynników, skontaktuj się z prawnikiem najszybciej jak możesz, aby omówić szczegóły roszczenia odszkodowawczego.

Roszczenia odszkodowawcze z tytułu urazów pleców

Aby z sukcesem ubiegać się o odszkodowanie musisz udowodnić, że to inna osoba jest odpowiedzialna za Twój uraz. Będziemy w stanie pomóc w Twojej sprawie, jeśli udzielisz nam wszystkich możliwych informacji na temat wypadku i jego okoliczności. Może to oznaczać okazanie otrzymanej karty leczenia, informacji na temat samego urazu, zeznania świadków i ich dane kontaktowe (świadków będących świadkami wypadku, który spowodował uraz pleców). Im więcej szczegółów na temat Twojej sprawy nam dostarczysz, tym większe masz szanse na powodzenie.

W Farleys nasz zespół zajmujący się wypadkami przy pracy udzieli Ci fachowej porady i informacji w trakcie trwania procesów prawnych, zapewniając Ci przy tym maksymalną wysokość odszkodowania za Twój uraz kręgosłupa.

Skontaktuj się z Farleys

Aby uzyskać niezbędne informacje na temat postępowania prawnego związanego z roszczeniem odszkodowawczym za urazy pleców bądź porozmawiać z prawnikiem posiadającym umiejętności, doświadczenie oraz wiedzę, pozwalającą Tobie na otrzymanie maksymalnej kwoty odszkodowania za straty poniesione w wyniku wypadku przy pracy, który wydarzył się z nie swojej winy skontaktuj się z Farleys.

Zadzwoń pod numer 0845 050 1958 bądź napisz wiadomość e-mail a my odezwiemy się do Ciebie.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis