Need Advice? Call us now on:

0845 050 1958

or

Request a Call Back

urazu pleców w miejscu pracy

Jeśli doznałeś urazu pleców w miejscu pracy, będącego wynikiem bądź wypadku czy też nieodpowiedniego przeszkolenia możesz zgłosić roszczenie o rekompensatę finansową.

W Farleys, nasi prawnicy specjalizujący się w wypadkach w miejscach pracy, regularnie doradzają swoim klientom, którzy doznali trwałych poważnych urazów kręgosłupa w miejscu pracy, spowodowanych zaniedbaniami swoich pracodawców lub współpracowników. Aby odbyć wstępną konsultację lub wnieść o odszkodowanie już dziś skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer: 0845 050 1958 lub wyślij do nas wiadomość email a my odpowiemy.

Najczęstsze urazy kręgosłupa związane z pracą zawodową

Niestety urazy pleców są dość częstymi obrażeniami odnoszonymi w wypadkach w miejscu pracy, szczególnie w zawodach wymagających częstego podnoszenia ciężkich obiektów. Urazy pleców są najczęściej powodowane przez:
Nieadekwatne szkolenia z zakresu prawidłowych technik podnoszenia obiektów
Niedbała postawa lub kiepskiej jakości, niestarannie zaprojektowane krzesła biurowe
Niewystarczająca długość przerwy zarówno pracowników biurowych jak i fizycznych
Regularne używanie ciężkich, wibrujących maszyn.
Brak nadzoru

Jeśli uważasz, że Twój uraz pleców był spowodowany którymkolwiek z powyższych czynników, skontaktuj się z prawnikiem najszybciej jak możesz, aby omówić szczegóły roszczenia odszkodowawczego.

Roszczenia odszkodowawcze z tytułu urazów pleców

Aby z sukcesem ubiegać się o odszkodowanie musisz udowodnić, że to inna osoba jest odpowiedzialna za Twój uraz. Będziemy w stanie pomóc w Twojej sprawie, jeśli udzielisz nam wszystkich możliwych informacji na temat wypadku i jego okoliczności. Może to oznaczać okazanie otrzymanej karty leczenia, informacji na temat samego urazu, zeznania świadków i ich dane kontaktowe (świadków będących świadkami wypadku, który spowodował uraz pleców). Im więcej szczegółów na temat Twojej sprawy nam dostarczysz, tym większe masz szanse na powodzenie.

W Farleys nasz zespół zajmujący się wypadkami przy pracy udzieli Ci fachowej porady i informacji w trakcie trwania procesów prawnych, zapewniając Ci przy tym maksymalną wysokość odszkodowania za Twój uraz kręgosłupa.

Skontaktuj się z Farleys

Aby uzyskać niezbędne informacje na temat postępowania prawnego związanego z roszczeniem odszkodowawczym za urazy pleców bądź porozmawiać z prawnikiem posiadającym umiejętności, doświadczenie oraz wiedzę, pozwalającą Tobie na otrzymanie maksymalnej kwoty odszkodowania za straty poniesione w wyniku wypadku przy pracy, który wydarzył się z nie swojej winy skontaktuj się z Farleys.

Zadzwoń pod numer 0845 050 1958 bądź napisz wiadomość e-mail a my odezwiemy się do Ciebie.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

0845 050 1958