Need Advice? Call us now on:

0845 050 1958

or

Request a Call Back

Wypadki w wyniku potkniecia, poslizgniecia sie lub upadku

Władze lokalne i właściciele ziemscy mają obowiązek utrzymania autostrad, chodników czy innych obiektów w stanie wolnym od przeszkód i w dobrej j kondycji. Jeżeli ucierpiałeś z powodu wypadku spowodowanego wadliwą lub nierówną powierzchnią na chodniku lub drodze, lub jako rezultat uszkodzenia innego obiektu, lokalny organ lub prywatny właściciel gruntu może być pociągnięty do odpowiedzialności i wypłacenia Tobie odszkodowania.

Prawo stanowi, iż postępowanie sądowe w odniesieniu do jakichkolwiek roszczeń w dotyczących odniesionych urazów musi być prowadzone, poza wyjątkowymi okolicznościami, w przeciągu 3 lat od dnia wypadku.

Doradzimy ci w sprawie dowodów i informacji, których będziemy potrzebować, aby wygrać Twoją sprawę. Im mniej czasu upłynie pomiędzy Twoim wypadkiem na kontaktem z nami, tym lepiej, ponieważ może zaistnieć sytuacja, w której będziemy musieli przeprowadzić inspekcję obiektu, zrobić zdjęcia czy niezbędne rysunki a także przesłuchać wszystkich świadków zdarzenia.

Zorganizujemy dla ciebie wszystkie niezbędne badania medyczne, prowadzone przez eksperta, który dokładnie Cię zbada, oceniając twoje obrażenia, w związku, z czym możliwe będzie wyliczenie odpowiedniej kwoty rekompensaty, pokrywającej w pełni Twoje straty oraz inne poniesione szkody.

Porozmawiaj z jednym z prawników Farleys, pracującym zgodnie z zasadą nie wygrasz – nie płacisz. Zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wyślij do nas wiadomość e-mail.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

0845 050 1958