Request a callback

Wypadki w wyniku potkniecia, poslizgniecia sie lub upadku

Władze lokalne i właściciele ziemscy mają obowiązek utrzymania autostrad, chodników czy innych obiektów w stanie wolnym od przeszkód i w dobrej j kondycji. Jeżeli ucierpiałeś z powodu wypadku spowodowanego wadliwą lub nierówną powierzchnią na chodniku lub drodze, lub jako rezultat uszkodzenia innego obiektu, lokalny organ lub prywatny właściciel gruntu może być pociągnięty do odpowiedzialności i wypłacenia Tobie odszkodowania.

Prawo stanowi, iż postępowanie sądowe w odniesieniu do jakichkolwiek roszczeń w dotyczących odniesionych urazów musi być prowadzone, poza wyjątkowymi okolicznościami, w przeciągu 3 lat od dnia wypadku.

Doradzimy ci w sprawie dowodów i informacji, których będziemy potrzebować, aby wygrać Twoją sprawę. Im mniej czasu upłynie pomiędzy Twoim wypadkiem na kontaktem z nami, tym lepiej, ponieważ może zaistnieć sytuacja, w której będziemy musieli przeprowadzić inspekcję obiektu, zrobić zdjęcia czy niezbędne rysunki a także przesłuchać wszystkich świadków zdarzenia.

Zorganizujemy dla ciebie wszystkie niezbędne badania medyczne, prowadzone przez eksperta, który dokładnie Cię zbada, oceniając twoje obrażenia, w związku, z czym możliwe będzie wyliczenie odpowiedniej kwoty rekompensaty, pokrywającej w pełni Twoje straty oraz inne poniesione szkody.

Porozmawiaj z jednym z prawników Farleys, pracującym zgodnie z zasadą nie wygrasz – nie płacisz. Zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wyślij do nas wiadomość e-mail.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis