Request a callback

Roszczenie odszkodowawcze z tytuêu wadliwych produktów

Czy odniosłeś obrażenie z powodu wadliwego produktu? Jeśli odpowiedź brzmi tak, możesz być uprawniony do dochodzenia roszczenia za uraz osobisty.

Każdy artykuł zakupiony w Wielkiej Brytanii musi spełniać minimalne standardy, takie jak:

• Dostosowane do celu;
• Być zadawalającej, jakości;
• Wolne od jakichkolwiek wad;
• Mieć dobry wygląd;
• Być bezpieczne;

Niestety, istnieje wiele przypadków, w których produkty nie spełniają tych norm, w wyniku, czego konsumenci doznają obrażeń.

Jeśli ty lub ktoś z twoich znajomych został ranny w wyniku korzystania z wadliwego produktu w przeciągu ostatnich trzech lat, zadzwoń do adwokatów z Farley Solicitors LLP na numer 0845 050 1958 lub wyślij e-mail. Adwokat z naszego zespołu zajmującego się obrażeniami osobistymi będzie dostępny w celu omówienia sprawy i doradzi ci czy jesteś w stanie złożyć roszczenie odszkodowawcze na zasadzie nie wygrasz nie zapłacisz.

Jakie rodzaje wad produktów mogą powodować urazy?

Produkty często powodujące urazy często są produktami kosmetycznymi takimi jak suszarki do włosów, kosmetyki i perfumy; czy artykuły codziennego użytku takie jak sofy, łóżka, urządzenie elektryczne lub urządzenia ogrodowe.

Sprawy dotyczące wadliwych produktów mogą być skomplikowane, szczególnie wtedy, kiedy jest w nią zaangażowanych wiele stron, takich jak sprzedawcy, producenci a nawet dostawcy towaru. Pomoc doświadczonego prawnika w Twojej sprawie może zwiększyć prawdopodobieństwo uzyskania odszkodowanie za szkody poniesione w następstwie wypadku lub korzystania z wadliwego produktu.

Farleys Solicitors LLP to firma adwokacka o ugruntowanych korzeniach, swoim zasięgiem głownie obejmująca północno-zachodnią Anglię. Mamy bogate doświadczenie w reprezentowaniu klientów, którzy zostali ranni w następstwie nieświadomego użycia wadliwego produktu. W Farleys, gwarantujemy, że twoja sprawa będzie prowadzona przez jeden z naszych doświadczonych, dostępnych w trakcie trwania sprawy, zespołów adwokackich, specjalizujących się w urazach osobistych.
Oferujemy konsultacje na zasadzie nie wygrasz nie zapłacisz, podczas której będziemy mogli ocenić okoliczności sprawy i zapewnimy jasną, i rzetelną poradę, co do perspektywy końcowego sukcesu.

Skontaktuj się z adwokatem w celu złożenia roszczenia w za szkody wyrządzone przez wadliwy produkt.

Jeśli ty lub ktoś z twoich znajomych miał wypadek lub doznał obrażeń w następstwie użycia wadliwego produktu, adwokat z Farleys będzie w stanie Ci pomóc. Nasz doświadczony zespół będzie w stanie doradzić najlepszy sposób realizacji twojego roszczenia, a także możliwość realizacji swojego roszczenia na zasadzie nie wygrasz nie płacisz. Aby umówić się na bezpłatną wstępną konsultację z doświadczonym prawnikiem, zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wyślij e-mail, a my odpowiemy na państwa pytania tak szybko jak to możliwe.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis