Request a callback

Roszczenia powypadkowe w zwiÑzku z obra¥eniami odniesionymi w transporcie publicznym

Wiele osób korzysta z transportu publicznego, jako z regularnej formy podróży. Ludzie nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że w przypadku gdyby ulegli wypadkowi w trakcie jazdy autobusem, pociągiem (włączając Eurostar), statkiem lub samolotem, mogą ubiegać się o odszkodowanie.

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz odniósł obrażenia w wyniku wypadku, który wydarzył się w trakcie korzystania z usług transportu publicznego, prawnicy z Farleys LLP, pracujący w myśl porozumienia ’nie wygrasz nie płacisz’ mogą być w stanie Ci pomóc. Nasi doświadczeni prawnicy zajmujący się roszczeniami odszkodowawczymi pomogli już wielu ludziom w kwestii ich roszczeń.

Aby porozmawiać z adwokatem o twoim roszczeniu w związku z wypadkiem, który wydarzył się w transporcie publicznym zadzwoń pod numer 0333 331 4901 lub alternatywnie, możesz wysłać do nas e-mail, a jeden z naszych prawników odpowie na Państwa pytania tak szybko jak tylko to będzie możliwe.

Czy mogę wszcząć roszczenie odszkodowawcze?

Jeśli odniosłeś obrażenia podczas korzystania z usług transportu publicznego, zarówno w Wielkiej Brytanii jak i za granicą, bardzo mało prawdopodobnym jest to, iż ponosisz za nie odpowiedzialność. Na przykład, kierowca autobusu lub autokaru może przeprowadzić awaryjne hamowanie, kiedy to nie było konieczne, albo też mogło dojść do kolizji pojazdu, w którym podróżowałeś z pojazdem osoby trzeciej lub jakąś inną przeszkodą.

Farleys Solicitors LLP posiada bogate doświadczenie w zajmowaniu się roszczeniami odszkodowawczymi, obejmującymi również wypadki odniesione w transporcie publicznym.

 • Pomogliśmy już wielu osobom dochodzić odszkodowania za obrażenia odniesione w czasie:
 • wypadków w autobusach,
 • wypadków w autokarach,
 • wypadków w pociągach ( włączając w to Eurostar),
 • wypadków w tramwajach,
 • wypadków w taksówkach,
 • wypadków w samolotach.

Jako prawomocny i nieponoszący winy za zdarzenie pasażer, możesz potencjalne dochodzić roszczenia o odszkodowanie przeciwko firmie transportowej.

Co jest objęte w roszczeniach pasażerów transportu publicznego?

Operatorzy środków transportu publicznego takich jak: autobus, pociąg, tramwaj, taxi, statek lub samolot mają obowiązek zapewnienia pasażerom bezpieczeństwa. Jeśli zostałeś poszkodowany w wyniku wypadku, w którym uczestniczyłeś będąc pasażerem, możesz być w stanie dochodzić roszczenia odszkodowawczego z tytułu:

 • Jakiekolwiek urazów fizycznych i psychicznych
 • Wymaganego leczenia medycznego wymaganego w rezultacie wypadku
 • Utratę dochodów
 • Zniszczenie rzeczy osobistych i ubrań

Oferujemy bezpłatną konsultację wstępną, podczas której dokonamy oceny okoliczności Twojego wypadku, udzielimy rzetelnej i jasnej informacji na temat szans powodzenia Twojego roszczenia, oraz najwłaściwszy sposób, aby je realizować.

Skontaktuj się z prawnikiem, aby przedyskutować swoje roszczenia z w związku z wypadkiem, który miał miejsce w transporcie publicznym.

Zadzwoń i porozmawiaj z jednym z naszych prawników specjalizującym się w roszczeniach odszkodowawczych. Będziemy w stanie doradzić ci w kwestii możliwości wszczęcia roszczenia odszkodowawczego w myśl porozumienia ‘nie wygrasz, nie płacisz już na wczesnym etapie sprawy. Zadzwoń po numer 0333 331 4901 lub wyślij do nas e-mail zawierający szczegóły Twojego wypadku w transporcie publicznym, a adwokat odpowie na Państwa pytania.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis