Need Advice? Call us now on:

0845 050 1958

or

Request a Call Back

Roszczenia odszkodowawcze z tytuêu wypadków motocyklowych

W Farleys, wiemy, iż duży odsetek wypadków z udziałem motocyklistów kończy się bardzo poważnymi obrażeniami mając przy tym długotrwałe skutki oddziałujące, na jakość życia ofiary. Jeśli Ty lub ktoś z Twojej rodziny został ranny w wypadku motocyklowym, którego nie był sprawcą, nasz specjalizujący się w sprawach związanych z wypadkami motocyklowymi prawnik z Farleys będzie w stanie Ci pomóc, jednocześnie udzielając informacji czy kwalifikujesz się do ubiegania się o odszkodowanie zgodnie z zasadą nie wygrasz, nie płacisz.

Zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wyślij do nas e-mail a prawnik z naszego zespołu zajmującego się wypadkami motocyklowymi skontaktuje się z Tobą w celu umówienia się na wstępną bezpłatną konsultację.

Dochodzenie roszczeń odszkodowawczych z tytułu wypadku motocyklowego

Z uwagi na naturę motocykli oraz stosunkowo niewielką ochronę jeżdżącego na nim motocyklisty, w przypadkach, w których dochodzi do kolizji odnoszą oni bardzo poważne obrażenia, co oznacza iż reprezentacja eksperta jest konieczna. Wielu z motocyklistów jest również głównymi żywicielami w swoich gospodarstwach domowych, co oznacza, iż porada specjalistyczna rozwiązująca kwestię odpowiedzialności, zabezpieczenie płatności tymczasowych, odtworzenie dochodu oraz pokrycie zobowiązań rodziny we wczesnej fazie sprawy staje się jeszcze ważniejsza.

Z racji naszego wieloletniego doświadczenia w pracy nad roszczeniami odszkodowawczymi z tytułu wypadków drogowych z udziałem motoru, zdajemy sobie sprawę z głównych obaw motocyklistów, którzy ulegli wypadkom. Mogą one różnić się w zależności od potrzeb, od szybkiego powrotu na drogę i posiadania szybko i prawidłowo naprawionego pojazdu, po walkę o swoje racje w przypadkach, w których inne osoby zbyt szybko niesłusznie obarczają winą motocyklistów.

Nasz zespół dedykowany do pracy przy wypadkach drogowych w udziałem motocykli odzyskał już miliony funtów odszkodowań dla motocyklistów poszkodowanych w wypadkach nie z ich winy. Będziemy działać w Twoim imieniu w odzyskiwaniu odszkodowań za straty, takie jak:

  • Odniesione obrażenia
  • Uszkodzenia pojazdu
  • Utrata dochodów
  • Rachunki za opiekę medyczną
  • Opiekę
  • Uszkodzenia odzieży oraz kasku

W Farleys, możemy Cię zapewnić, że Twoja sprawa zostanie rozpatrzona przez doświadczonego adwokata, a nie w centrum przetwarzania masowych roszczeń przez niedoświadczonego pracownika. Będziesz mieć pewność, że Twoja sprawa jest w dobrych rękach i będzie mieć pierwszeństwo, którego wymaga, co pozwali Ci skoncentrować się na powrocie do zdrowia.

Skontaktuj się z Farleys Solicitors

Jeżeli chciałbyś porozmawiać z doświadczonym w roszczeniach odszkodowawczych dotyczących wypadków w udziałem motocykli prawnikiem na temat potencjalnego swojego potencjalnego roszczenia odszkodowawczego skontaktuj się z zespołem z Farleys. Posiadając biura na całym północnym zachodzie Anglii reprezentujemy naszych klientów, którzy ulegli wypadkom motocyklowym z całego kraju. Zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wyślij do nas email, aby już wszcząć postępowanie odszkodowawcze zgodnie z zasadą nie wygrasz, nie płacisz.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

0845 050 1958