Request a callback

Roszczenia odszkodowawcze z tytuêu wypadków motocyklowych

W Farleys, wiemy, iż duży odsetek wypadków z udziałem motocyklistów kończy się bardzo poważnymi obrażeniami mając przy tym długotrwałe skutki oddziałujące, na jakość życia ofiary. Jeśli Ty lub ktoś z Twojej rodziny został ranny w wypadku motocyklowym, którego nie był sprawcą, nasz specjalizujący się w sprawach związanych z wypadkami motocyklowymi prawnik z Farleys będzie w stanie Ci pomóc, jednocześnie udzielając informacji czy kwalifikujesz się do ubiegania się o odszkodowanie zgodnie z zasadą nie wygrasz, nie płacisz.

Zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wyślij do nas e-mail a prawnik z naszego zespołu zajmującego się wypadkami motocyklowymi skontaktuje się z Tobą w celu umówienia się na wstępną bezpłatną konsultację.

Dochodzenie roszczeń odszkodowawczych z tytułu wypadku motocyklowego

Z uwagi na naturę motocykli oraz stosunkowo niewielką ochronę jeżdżącego na nim motocyklisty, w przypadkach, w których dochodzi do kolizji odnoszą oni bardzo poważne obrażenia, co oznacza iż reprezentacja eksperta jest konieczna. Wielu z motocyklistów jest również głównymi żywicielami w swoich gospodarstwach domowych, co oznacza, iż porada specjalistyczna rozwiązująca kwestię odpowiedzialności, zabezpieczenie płatności tymczasowych, odtworzenie dochodu oraz pokrycie zobowiązań rodziny we wczesnej fazie sprawy staje się jeszcze ważniejsza.

Z racji naszego wieloletniego doświadczenia w pracy nad roszczeniami odszkodowawczymi z tytułu wypadków drogowych z udziałem motoru, zdajemy sobie sprawę z głównych obaw motocyklistów, którzy ulegli wypadkom. Mogą one różnić się w zależności od potrzeb, od szybkiego powrotu na drogę i posiadania szybko i prawidłowo naprawionego pojazdu, po walkę o swoje racje w przypadkach, w których inne osoby zbyt szybko niesłusznie obarczają winą motocyklistów.

Nasz zespół dedykowany do pracy przy wypadkach drogowych w udziałem motocykli odzyskał już miliony funtów odszkodowań dla motocyklistów poszkodowanych w wypadkach nie z ich winy. Będziemy działać w Twoim imieniu w odzyskiwaniu odszkodowań za straty, takie jak:

  • Odniesione obrażenia
  • Uszkodzenia pojazdu
  • Utrata dochodów
  • Rachunki za opiekę medyczną
  • Opiekę
  • Uszkodzenia odzieży oraz kasku

W Farleys, możemy Cię zapewnić, że Twoja sprawa zostanie rozpatrzona przez doświadczonego adwokata, a nie w centrum przetwarzania masowych roszczeń przez niedoświadczonego pracownika. Będziesz mieć pewność, że Twoja sprawa jest w dobrych rękach i będzie mieć pierwszeństwo, którego wymaga, co pozwali Ci skoncentrować się na powrocie do zdrowia.

Skontaktuj się z Farleys Solicitors

Jeżeli chciałbyś porozmawiać z doświadczonym w roszczeniach odszkodowawczych dotyczących wypadków w udziałem motocykli prawnikiem na temat potencjalnego swojego potencjalnego roszczenia odszkodowawczego skontaktuj się z zespołem z Farleys. Posiadając biura na całym północnym zachodzie Anglii reprezentujemy naszych klientów, którzy ulegli wypadkom motocyklowym z całego kraju. Zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wyślij do nas email, aby już wszcząć postępowanie odszkodowawcze zgodnie z zasadą nie wygrasz, nie płacisz.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis