Request a callback

Odszkodowanie za wypadki z udziaêem nieuchwytnego sprawcy

Jeśli kiedykolwiek brałeś udziałw wypadku drogowym, może okzazć się traumatycznym radzenie sobie ze wszystkimi jego aspektami, nie wspominając o kontaktach z policją, ubezpieczycielem itd. Dodatkowo frustrująca jest sytuacja gdy w wypadku uczestniczyłeś Ty sam, lub Twój samochód a kierowca nie zatrzymał się.

Pomimo, iż przestępstwem jest opuścić miejsce wypadku bez zatrzymania się i udzielenia podstawowych informacji na temat ubezpieczenia, byłbyś zaskoczony tym jak często się to zdarza. Jednakże i w takim przypadku możliwe jest uzyskanie pomocy.

Jeśli byłeś uczestnikiem wypadku drogowym, w którym sprawca uciekł nie podając swoich danych, możemy być w stanie Ci pomóc starać się o odszkodowanie. Już dziś zadzwoń pod numer 0845 050 1958 bądź wyślij wiadomość email, aby porozmawiać z doświadczonym prawnikiem.

Jak możliwe jest wszczęcie roszczenia odszkodowawczego w przypadku gdy sprawca uciekł z miejsca wypadku?

Może nie wiesz o tym, że istnieje możliwość pomocy ludziom, którzy są ofiarami wypadków drogowych z udziałem nieuchwytnych ich sprawców w formie składania aplikacji do Motors Insurers Bureau. Instytucja Motors Insurers Bureau jest nie zarobkową organizacją założoną przez rząd w roku 1946 w celu pomocy kierowcom oraz ofiarom wypadków drogowych spowodowanych przez nieprzepisowych nieubezpieczonych lub nieuchwytnych kierowców.

Z uwagi na fakt, iż w wypadku drogowym biorą udział nieuchwytni kierowcy, wypadki z udziałem sprawców, którzy uciekli z miejsca wypadku są przez firmy ubezpieczeniowe traktowane zupełnie inaczej niż zwyczajne wypadki. Prawnicy z Farleys mają wielkie doświadczenie w prowadzeniu spraw roszczeniowych z udziałem instytucji Motors Insurers Bureau, co gwarantuje, że Twoja sprawa będzie prowadzona lepiej niż gdyby była zarządzana przez firmę masowo zajmującą się odszkodowaniami.

Możemy pomóc Ci osiągnąć maksymalną rekompensatę za:

• jakiekolwiek szkody psychiczne bądź fizyczne
• uszkodzenia samochodu
• utratę zarobków
• inne straty poniesione w wyniku wypadku

Skontaktuj się z prawnikiem zajmującym sie wypadkami drogowymi, w których sprawca jest nieuchwytny

Firma Farleys posiada duży, dedykowany zespół zajmujący się roszczeniami odszkodowawczymi, są oni na wyciągnięcie ręki i służą radą w twoim wypadku samochodowym. Skontaktuj się z nami już dziś, zadzwoń pod numer 0845 050 1958, alternatywnie wyślij do nas wiadomość email.

Oferujemy darmową konsultację prawną, podczas której dokonamy fachowej oceny okoliczności wypadku i Twojej sytuacji oraz posłuży rzetelną i jasną poradą na temat szans na wygraną i najodpowiedniejszą formą roszczenia odszkodowawczego.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis