Need Advice? Call us now on:

0845 050 1958

or

Request a Call Back

Odszkodowanie za wypadki z udziaêem nieuchwytnego sprawcy

Jeśli kiedykolwiek brałeś udziałw wypadku drogowym, może okzazć się traumatycznym radzenie sobie ze wszystkimi jego aspektami, nie wspominając o kontaktach z policją, ubezpieczycielem itd. Dodatkowo frustrująca jest sytuacja gdy w wypadku uczestniczyłeś Ty sam, lub Twój samochód a kierowca nie zatrzymał się.

Pomimo, iż przestępstwem jest opuścić miejsce wypadku bez zatrzymania się i udzielenia podstawowych informacji na temat ubezpieczenia, byłbyś zaskoczony tym jak często się to zdarza. Jednakże i w takim przypadku możliwe jest uzyskanie pomocy.

Jeśli byłeś uczestnikiem wypadku drogowym, w którym sprawca uciekł nie podając swoich danych, możemy być w stanie Ci pomóc starać się o odszkodowanie. Już dziś zadzwoń pod numer 0845 050 1958 bądź wyślij wiadomość email, aby porozmawiać z doświadczonym prawnikiem.

Jak możliwe jest wszczęcie roszczenia odszkodowawczego w przypadku gdy sprawca uciekł z miejsca wypadku?

Może nie wiesz o tym, że istnieje możliwość pomocy ludziom, którzy są ofiarami wypadków drogowych z udziałem nieuchwytnych ich sprawców w formie składania aplikacji do Motors Insurers Bureau. Instytucja Motors Insurers Bureau jest nie zarobkową organizacją założoną przez rząd w roku 1946 w celu pomocy kierowcom oraz ofiarom wypadków drogowych spowodowanych przez nieprzepisowych nieubezpieczonych lub nieuchwytnych kierowców.

Z uwagi na fakt, iż w wypadku drogowym biorą udział nieuchwytni kierowcy, wypadki z udziałem sprawców, którzy uciekli z miejsca wypadku są przez firmy ubezpieczeniowe traktowane zupełnie inaczej niż zwyczajne wypadki. Prawnicy z Farleys mają wielkie doświadczenie w prowadzeniu spraw roszczeniowych z udziałem instytucji Motors Insurers Bureau, co gwarantuje, że Twoja sprawa będzie prowadzona lepiej niż gdyby była zarządzana przez firmę masowo zajmującą się odszkodowaniami.

Możemy pomóc Ci osiągnąć maksymalną rekompensatę za:

• jakiekolwiek szkody psychiczne bądź fizyczne
• uszkodzenia samochodu
• utratę zarobków
• inne straty poniesione w wyniku wypadku

Skontaktuj się z prawnikiem zajmującym sie wypadkami drogowymi, w których sprawca jest nieuchwytny

Firma Farleys posiada duży, dedykowany zespół zajmujący się roszczeniami odszkodowawczymi, są oni na wyciągnięcie ręki i służą radą w twoim wypadku samochodowym. Skontaktuj się z nami już dziś, zadzwoń pod numer 0845 050 1958, alternatywnie wyślij do nas wiadomość email.

Oferujemy darmową konsultację prawną, podczas której dokonamy fachowej oceny okoliczności wypadku i Twojej sytuacji oraz posłuży rzetelną i jasną poradą na temat szans na wygraną i najodpowiedniejszą formą roszczenia odszkodowawczego.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

0845 050 1958