Request a callback

Roszczenia odszkodowawcze z tytuêu mi®dzybêoniaka

Międzybłoniak jest formą raka, który atakuje błonę śluzową płuc, ale może też mieć wpływ na śluzówkę jamy brzusznej i serca. Najwięcej przypadków choroby można przypisać ekspozycji na azbest, zazwyczaj w miejscu pracy. Pracodawcy mają obowiązek zapewnienia bezpiecznego środowiska dla pracowników i należy chronić je przed działaniem niebezpiecznych substancji. Jeśli zawiedli oni w tej dziedzinie, możesz złożyć wniosek o odszkodowanie.

Aby porozmawiać o dochodzeniu roszczenia z tytułu Twojej choroby z adwokatem już dziś, zadzwoń do nas pod numer 0845 050 1958 lub alternatywnie, wyślij e-mail a pracownik naszego specjalistycznego zespołu skontaktuje się z Tobą.

Roszczenie odszkodowawcze z tytułu międzybłoniaka

Rozpoznanie u chorego międzybłoniaka może mieć niszczący wpływ na życie zarówno jego jak i jego rodziny. Mimo, że dostępne leczenie umożliwia zmniejszenie odczuwalności objawów choroby i zwiększenie długości życia, nie ma na nią jak dotąd skutecznego lekarstwa.

Prawnicy z zespołu roszczeń odszkodowawczych dotyczących międzybłoniaka w Farleys, będą walczyć w Twoim imieniu, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy wynik postępowania roszczeniowego. Nasi doświadczeni prawnicy rozumieją, iż w Twoim przypadku najważniejszy jest czas i będą działać w Twoim imieniu efektywnie i profesjonalnie.

Roszczenie odszkodowawcze z tytułu międzybłoniaka zgodnie z porozumieniem nie wygrasz nie płacisz

Rozumiemy, iż żadna kwota odszkodowania nie zrekompensuje trudności, przed jakimi staniecie Ty i Twoja rodzina, ale pomoże ona zapewnić Ci bieżące potrzeby i zabezpieczy finansowo Twoją rodzinę.
Kiedy to tylko możliwe prawnicy Farleys będą prowadzili Twoją sprawę zgodnie z porozumieniem nie wygrasz nie płacisz, co w praktyce oznacza iż nie zapłacisz za nasze usługi ani pensa. Nie ma żadnych ukrytych opłat, które będziesz musiał uregulować a cała kwota uzyskanego odszkodowania zostanie przekazana Tobie.

Skontaktuj się z prawnikiem zajmującym się roszczeniami odszkodowawczymi związanymi z międzybłoniakiem

At Farleys we have qualified solicitors who specialise in industrial disease claims and have extensive experience in dealing with asbestos exposure resulting in mesothelioma. We will handle your claim with sensitivity and always act in your best interests. In addition, our specialist solicitors know how to approach your claim in order that you receive the highest amount of compensation possible.

W Farleys mamy wykwalifikowanych prawników, którzy specjalizują się w dziedzinie roszczeń dotyczących chorób przemysłowych i mają duże doświadczenie w pracy z klientami chorymi z powodu narażenia na działanie azbestu. Zajmiemy się Twoim roszczeniem z wyczuciem i zawsze będziemy działać w Twoim najlepszym interesie. Ponadto, nasi wyspecjalizowani prawnicy wiedzą, jakie działania podjęte w Twoim roszczeniu zapewnią Ci otrzymanie najwyższej możliwej kwoty odszkodowania.

Aby uzyskać darmową poradę prawną na temat wszczynania postępowania odszkodowawczego nie wahaj się, zadzwoń już dziś pod numer 0845 050 1958 i umów się na spotkanie.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis