Need Advice? Call us now on:

01254 606008

or

Request a Call Back

Roszczenia odszkodowawcze z tytulu chronicznego przeciazenia miesni i sciegien

Chroniczne przeciążenie mięśni i ścięgien (RSI) może mieć znaczący wpływ, nie tylko na życie zawodowe osoby na nie cierpiącej, ale również na jej życie prywatne. Jeśli cierpisz na chroniczne przeciążenie mięśni i ścięgien takich jak wibracja białego palca i uważasz, że związane jest to z wykonywaną pracą, możesz kwalifikować się do złożenia wniosku o rekompensatę finansową.

W Farleys, nasz zespół prawników pracujących nad sprawami związanymi z obrażeniami osobistymi regularnie pomaga klientom z całej Wielkiej Brytanii, składając w ich imieniu roszczenia odszkodowawcze o rekompensatę finansową w związku z RSI i wibracji białego palca. Aby umówić się na wstępną konsultację oraz przedyskutować roszczenie prowadzone w myśl porozumienia ‘nie wygrasz, nie zapłacisz’ zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wypełnij nasz formularz kontaktowy.

Czy kwalifikuję się do dochodzenia roszczeń z tytułu chronicznego przeciążenia mięśni i ścięgien (RSI)?

Jeżeli cierpisz z powodu RSI, i związane jest to z obecnym lub poprzednim środowiskiem pracy, możesz ubiegać się o rekompensatę finansową za opłaty medyczne, koszty rehabilitacji i rekompensaty za ból i cierpienie spowodowane urazem.

Jeśli nie jesteś pewien, czy cierpisz na chroniczne przeciążenie mięśni i ścięgien (RSI), skonsultuj się ze swoim lekarzem. Schorzenia z grupy RSI, takie jak wibracja białego palca spowodowane są zazwyczaj przez następujące sytuacje w pracy:

• Ciężkie i długotrwałe wykorzystywanie sprzętu wibracyjnego;
• Powtarzające się nadużywanie poszczególnych grup mięśni;
• Zła postawa lub zła organizacja miejsca pracy;
• Wydłużony czas pracy bez przerwy;
• Regularne przenoszenie ciężkich ładunków;

W ramach brytyjskiego prawa pracy, pracodawca ma obowiązek, kiedy tylko to jest możliwe, minimalizowania ryzyka dla zdrowia i bezpieczeństwa swoich pracowników. Tak więc musi dopilnować, abyś posiadał kompletne, niezbędne wyposażenie ochronne, oraz korzystał z regularnych przerw.

Jeśli podejrzewasz, że zaniedbanie tej dziedziny ze strony Twojego pracodawcy, bezpośrednio odpowiada u Ciebie za rozwój chronicznego przeciążenia mięśni i ścięgien (RSI), takiego jak wibracja białego palca, skontaktuj się z prawnikiem, tak szybko, jak to tylko możliwe i omów potencjalne roszczenie odszkodowawcze.

Skontaktuj się z Farleys

Jeśli cierpisz z powodu wibracji białego palca, lub innej formy chronicznego przeciążenia mięśni i ścięgien (RSI), zarówno to na plecach, przedramieniu, nadgarstku, łokciu czy dłoni, i jeśli jest to w jakikolwiek sposób związane z twoim środowiskiem pracy, skontaktuj się z Farleys w celu omówienia potencjalnego roszczenia odszkodowawczego na zasadzie nie wygrasz nie płacisz.

Zajmiemy się w twoim imieniu każdym aspektem procesu roszczeniowego, dostarczając ci przy tym regularnie informacji dotyczących postępu procesu prawnego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Farleys, zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wypełnij formularz kontaktowy i umów się na wstępną konsultację.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis