Need Advice? Call us now on:

0845 050 1958

or

Request a Call Back

Roszczenia odszkodowawcze z tytulu chronicznego przeciazenia miesni i sciegien

Chroniczne przeciążenie mięśni i ścięgien (RSI) może mieć znaczący wpływ, nie tylko na życie zawodowe osoby na nie cierpiącej, ale również na jej życie prywatne. Jeśli cierpisz na chroniczne przeciążenie mięśni i ścięgien takich jak wibracja białego palca i uważasz, że związane jest to z wykonywaną pracą, możesz kwalifikować się do złożenia wniosku o rekompensatę finansową.

W Farleys, nasz zespół prawników pracujących nad sprawami związanymi z obrażeniami osobistymi regularnie pomaga klientom z całej Wielkiej Brytanii, składając w ich imieniu roszczenia odszkodowawcze o rekompensatę finansową w związku z RSI i wibracji białego palca. Aby umówić się na wstępną konsultację oraz przedyskutować roszczenie prowadzone w myśl porozumienia ‘nie wygrasz, nie zapłacisz’ zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wypełnij nasz formularz kontaktowy.

Czy kwalifikuję się do dochodzenia roszczeń z tytułu chronicznego przeciążenia mięśni i ścięgien (RSI)?

Jeżeli cierpisz z powodu RSI, i związane jest to z obecnym lub poprzednim środowiskiem pracy, możesz ubiegać się o rekompensatę finansową za opłaty medyczne, koszty rehabilitacji i rekompensaty za ból i cierpienie spowodowane urazem.

Jeśli nie jesteś pewien, czy cierpisz na chroniczne przeciążenie mięśni i ścięgien (RSI), skonsultuj się ze swoim lekarzem. Schorzenia z grupy RSI, takie jak wibracja białego palca spowodowane są zazwyczaj przez następujące sytuacje w pracy:

• Ciężkie i długotrwałe wykorzystywanie sprzętu wibracyjnego;
• Powtarzające się nadużywanie poszczególnych grup mięśni;
• Zła postawa lub zła organizacja miejsca pracy;
• Wydłużony czas pracy bez przerwy;
• Regularne przenoszenie ciężkich ładunków;

W ramach brytyjskiego prawa pracy, pracodawca ma obowiązek, kiedy tylko to jest możliwe, minimalizowania ryzyka dla zdrowia i bezpieczeństwa swoich pracowników. Tak więc musi dopilnować, abyś posiadał kompletne, niezbędne wyposażenie ochronne, oraz korzystał z regularnych przerw.

Jeśli podejrzewasz, że zaniedbanie tej dziedziny ze strony Twojego pracodawcy, bezpośrednio odpowiada u Ciebie za rozwój chronicznego przeciążenia mięśni i ścięgien (RSI), takiego jak wibracja białego palca, skontaktuj się z prawnikiem, tak szybko, jak to tylko możliwe i omów potencjalne roszczenie odszkodowawcze.

Skontaktuj się z Farleys

Jeśli cierpisz z powodu wibracji białego palca, lub innej formy chronicznego przeciążenia mięśni i ścięgien (RSI), zarówno to na plecach, przedramieniu, nadgarstku, łokciu czy dłoni, i jeśli jest to w jakikolwiek sposób związane z twoim środowiskiem pracy, skontaktuj się z Farleys w celu omówienia potencjalnego roszczenia odszkodowawczego na zasadzie nie wygrasz nie płacisz.

Zajmiemy się w twoim imieniu każdym aspektem procesu roszczeniowego, dostarczając ci przy tym regularnie informacji dotyczących postępu procesu prawnego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Farleys, zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wypełnij formularz kontaktowy i umów się na wstępną konsultację.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

0845 050 1958