Need Advice? Call us now on:

0845 050 1958

or

Request a Call Back

Astma zawodowa i choroby ukêadu oddechowego

Jeśli cierpisz na astmę lub inną chorobę układu oddechowego, i uważasz, że winne temu jest Twoje środowisko pracy, możesz mieć prawo do, mającego na celu pomóc w pokryciu kosztów leczenia i utraconych zarobków, odszkodowania finansowego.

W Farleys, nasi prawnicy zajmujący się roszczeniami odszkodowawczymi z tytułu chorób zawodowych, dostarczą Ci wszystkich niezbędnych porad prawnych i oraz wskażą najlepsze rozwiązanie, które pomoże Ci podjąć świadomą decyzję o tym, czy przystąpić do realizacji roszczenia o odszkodowanie. Aby porozmawiać z adwokatem i umówić się na wstępną konsultację zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wyślij do nas wiadomość e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą.

Astma Zawodowa: Objawy

Jeśli pracujesz w środowisku zawierającym duże ilości pyłu, drewna czy też mąki, możesz być narażony na ryzyko związane z zachorowaniem na astmę zawodową. Pomimo, iż cząstki te same w sobie nie wywołują astmy bezpośrednio, powodują, iż układ oddechowy staje się nadwrażliwy, co z kolei sprawia, iż jest on w znacznie większym stopniu narażony na atak astmy.

Jeśli nie jesteś pewien czy cierpisz na astmę zawodową, lub jesteś w grupie osób bardziej na nią bardziej narażony jak najszybciej porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem. Poniżej przedstawiamy listę najczęściej spotykanych objawów astmy i pokrewnych chorób układu oddechowego:

  • dokuczliwe duszności, uniemożliwiające Ci wykonywanie podstawowych czynności;
  • świszczący oddech oraz kaszel;
  • uczucie ściśnięcia z klatce piersiowej;

Ubieganie się o odszkodowanie

Jeśli stwierdzono u Ciebie astmę lub pokrewną chorobę dróg oddechowych związaną z pracą zawodową, co z kolei dostarczyło Ci dodatkowych zmartwień natury zdrowotnej i finansowej, możesz mieć prawo do odszkodowania finansowego.

Skontaktuj się z prawnikiem zajmującym się roszczeniami odszkodowawczymi z tytułu chorób zawodowych jak najszybciej i rozpocznij swój proces odszkodowawczy. Nasz zespół z Farleys zajmie się w Twoim imieniu każdym aspektem procesu prawnego zapewniając Ci tym samym otrzymanie maksymalnej kwoty odszkodowania w związku z Twoją chorobą.

Skontaktuj się z Farleys

Aby uzyskać więcej informacji na temat roszczenia odszkodowawczego związanego z zawodową chorobą układu oddechowego lub astmy, skontaktuj się z prawnikami z Farleys.

W celu wszczęcia roszczenia odszkodowawczego w myśl zasady ‘nie wygrasz, nie płacisz’, zadzwoń pod numer 0845 050 1958 już dziś, lub wyślij do nas wiadomość e-mail a my się z Tobą skontaktujemy.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

0845 050 1958