Request a callback

Astma zawodowa i choroby ukêadu oddechowego

Jeśli cierpisz na astmę lub inną chorobę układu oddechowego, i uważasz, że winne temu jest Twoje środowisko pracy, możesz mieć prawo do, mającego na celu pomóc w pokryciu kosztów leczenia i utraconych zarobków, odszkodowania finansowego.

W Farleys, nasi prawnicy zajmujący się roszczeniami odszkodowawczymi z tytułu chorób zawodowych, dostarczą Ci wszystkich niezbędnych porad prawnych i oraz wskażą najlepsze rozwiązanie, które pomoże Ci podjąć świadomą decyzję o tym, czy przystąpić do realizacji roszczenia o odszkodowanie. Aby porozmawiać z adwokatem i umówić się na wstępną konsultację zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wyślij do nas wiadomość e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą.

Astma Zawodowa: Objawy

Jeśli pracujesz w środowisku zawierającym duże ilości pyłu, drewna czy też mąki, możesz być narażony na ryzyko związane z zachorowaniem na astmę zawodową. Pomimo, iż cząstki te same w sobie nie wywołują astmy bezpośrednio, powodują, iż układ oddechowy staje się nadwrażliwy, co z kolei sprawia, iż jest on w znacznie większym stopniu narażony na atak astmy.

Jeśli nie jesteś pewien czy cierpisz na astmę zawodową, lub jesteś w grupie osób bardziej na nią bardziej narażony jak najszybciej porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem. Poniżej przedstawiamy listę najczęściej spotykanych objawów astmy i pokrewnych chorób układu oddechowego:

  • dokuczliwe duszności, uniemożliwiające Ci wykonywanie podstawowych czynności;
  • świszczący oddech oraz kaszel;
  • uczucie ściśnięcia z klatce piersiowej;

Ubieganie się o odszkodowanie

Jeśli stwierdzono u Ciebie astmę lub pokrewną chorobę dróg oddechowych związaną z pracą zawodową, co z kolei dostarczyło Ci dodatkowych zmartwień natury zdrowotnej i finansowej, możesz mieć prawo do odszkodowania finansowego.

Skontaktuj się z prawnikiem zajmującym się roszczeniami odszkodowawczymi z tytułu chorób zawodowych jak najszybciej i rozpocznij swój proces odszkodowawczy. Nasz zespół z Farleys zajmie się w Twoim imieniu każdym aspektem procesu prawnego zapewniając Ci tym samym otrzymanie maksymalnej kwoty odszkodowania w związku z Twoją chorobą.

Skontaktuj się z Farleys

Aby uzyskać więcej informacji na temat roszczenia odszkodowawczego związanego z zawodową chorobą układu oddechowego lub astmy, skontaktuj się z prawnikami z Farleys.

W celu wszczęcia roszczenia odszkodowawczego w myśl zasady ‘nie wygrasz, nie płacisz’, zadzwoń pod numer 0845 050 1958 już dziś, lub wyślij do nas wiadomość e-mail a my się z Tobą skontaktujemy.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis