Need Advice? Call us now on:

0845 050 1958

or

Request a Call Back

Roszczenia odszkodowawcze za wypadki w jedziectwie konnym

Przy około trzech milionach osób regularnie jeżdżących konno w Wielkiej Brytanii, wypadki związane z jeździectwem są coraz bardziej powszechne. Statystyki pokazują, że ratownicy udzielający pomocy w wypadkach drogowych uczestniczą w większej, niż kiedykolwiek wcześniej liczbie wypadków z udziałem koni.

Stosownie do natury jeździectwa, wypadki, które mają w nim miejsce są często poważne, skutkujące długo terminową niesprawnością. Jeżeli ucierpiałeś w wyniku wypadku w jeździectwie Farleys Solicitors mogą pomóc Ci ubiegać się o ubezpieczenie.

W celu bezpłatnej rozmowy wstępnej lub aby przedyskutować Twoje potencjalne roszczenie odszkodowawcze z tytuły wypadku, który wydarzył się w jeździectwie zadzwoń pod numer 0845 050 1958. Alternatywnie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail a jeden z naszych prawników skontaktuje się z Tobą w celu rozpoczęcia roszczenia.

Rodzaje wypadków w jeździectwie

Stosownie do natury jeździectwa oraz faktu, iż wymaga ono kontaktu z dużym, nieprzewidywalnym w swoich zachowaniach zwierzęciem, sport ten niesie ze sobą spore ryzyko odnoszenia urazów. Ponadto, urazy te mogą być odnoszone nie tylko przez samych jeźdźców, ale także osoby zaangażowane w opiekę nad końmi, a nawet przez widzów na zawodach jeździeckich.
Urazy odnoszone w jedzie konnej mogą mieć szeroki zakres, począwszy od niewielkich zwichnięć i stłuczeń po poważne obrażenia takie jak:

  • Złamane kości
  • Uszkodzenia kręgosłupa
  • Obrażenia głowy
  • Obrażenia mózgu

Takie obrażenia mogą prowadzić u osoby, która ich doznała mogą prowadzić do braku możliwości poruszania się i w efekcie długoterminowych okresów niezdolności do pracy. Ponadto tego typu urazy mogą drastycznie wpłynąć, na jakość życia osoby poszkodowanej.

Wnieś o roszczenie odszkodowawcze z tytułu wypadku w jeździectwie

Zespół prawników zajmujący się powypadkowymi roszczeniami odszkodowawczymi w Farleys Solicitors jest wysoce doświadczony w prowadzeniu spraw swoich klientów, którzy odnieśli ciężkie obrażenia w wyniku wypadków w jeździectwie i kiedy to jest tylko możliwe prowadzi sprawy roszczeniowe w myśl porozumienia nie wygrasz, nie płacisz.

Aby omówić swoją potencjalną sprawę roszczeniową z jednym z naszych wykwalifikowanych prawników zadzwoń pod numer 0845 050 1958, lub alternatywnie wyślij do nas wiadomość email a jeden z naszych prawników, specjalizujących się w sprawach związanych z wypadkami w jeździectwie skontaktuje się z Tobą.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

0845 050 1958