Request a callback

Roszczenia odszkodowawcze za wypadki w jedziectwie konnym

Przy około trzech milionach osób regularnie jeżdżących konno w Wielkiej Brytanii, wypadki związane z jeździectwem są coraz bardziej powszechne. Statystyki pokazują, że ratownicy udzielający pomocy w wypadkach drogowych uczestniczą w większej, niż kiedykolwiek wcześniej liczbie wypadków z udziałem koni.

Stosownie do natury jeździectwa, wypadki, które mają w nim miejsce są często poważne, skutkujące długo terminową niesprawnością. Jeżeli ucierpiałeś w wyniku wypadku w jeździectwie Farleys Solicitors mogą pomóc Ci ubiegać się o ubezpieczenie.

W celu bezpłatnej rozmowy wstępnej lub aby przedyskutować Twoje potencjalne roszczenie odszkodowawcze z tytuły wypadku, który wydarzył się w jeździectwie zadzwoń pod numer 0845 050 1958. Alternatywnie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail a jeden z naszych prawników skontaktuje się z Tobą w celu rozpoczęcia roszczenia.

Rodzaje wypadków w jeździectwie

Stosownie do natury jeździectwa oraz faktu, iż wymaga ono kontaktu z dużym, nieprzewidywalnym w swoich zachowaniach zwierzęciem, sport ten niesie ze sobą spore ryzyko odnoszenia urazów. Ponadto, urazy te mogą być odnoszone nie tylko przez samych jeźdźców, ale także osoby zaangażowane w opiekę nad końmi, a nawet przez widzów na zawodach jeździeckich.
Urazy odnoszone w jedzie konnej mogą mieć szeroki zakres, począwszy od niewielkich zwichnięć i stłuczeń po poważne obrażenia takie jak:

  • Złamane kości
  • Uszkodzenia kręgosłupa
  • Obrażenia głowy
  • Obrażenia mózgu

Takie obrażenia mogą prowadzić u osoby, która ich doznała mogą prowadzić do braku możliwości poruszania się i w efekcie długoterminowych okresów niezdolności do pracy. Ponadto tego typu urazy mogą drastycznie wpłynąć, na jakość życia osoby poszkodowanej.

Wnieś o roszczenie odszkodowawcze z tytułu wypadku w jeździectwie

Zespół prawników zajmujący się powypadkowymi roszczeniami odszkodowawczymi w Farleys Solicitors jest wysoce doświadczony w prowadzeniu spraw swoich klientów, którzy odnieśli ciężkie obrażenia w wyniku wypadków w jeździectwie i kiedy to jest tylko możliwe prowadzi sprawy roszczeniowe w myśl porozumienia nie wygrasz, nie płacisz.

Aby omówić swoją potencjalną sprawę roszczeniową z jednym z naszych wykwalifikowanych prawników zadzwoń pod numer 0845 050 1958, lub alternatywnie wyślij do nas wiadomość email a jeden z naszych prawników, specjalizujących się w sprawach związanych z wypadkami w jeździectwie skontaktuje się z Tobą.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis