Request a callback

Roszczenia odszkodowawcze za wypadki w gospodarstwach rolnych

Według statystyk Roszczeń, rolnictwo i hodowla zwierząt gospodarskich są jednymi z najbardziej niebezpiecznych branż w Wielkiej Brytanii. Jako takie, określają robotników rolnych oraz osoby, przebywające na ternie roboczych gruntów rolnych, jako obarczonych wysokim stopniem ryzyka wypadku i kontuzji.

Jeżeli odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku, który wydarzył w gospodarstwie rolnym, Farleys Solicitors mogą pomóc Ci ubiegać się o odszkodowanie.

Zespół prawników z Farleys, zajmujący się obrażeniami ciała w wyniku nieszczęśliwych wypadków ma wielkie doświadczenie w działaniu na rzecz swoich klientów w ich poważnych roszczeniach odszkodowawczych w związku z wypadkami, które wydarzyły się na farmie. Kiedy tylko będzie to możliwe poprowadzimy Twoją sprawę na zasadzie nie wygrasz – nie płacisz, co oznacza, ze nie zapłacisz za nasze usługi nawet pensa. Aby omówić Twoje potencjalne roszczenie z nami doświadczonymi prawnikami, zadzwoń pod numer 0845 050 1958, lub alternatywnie wyślij do nas adres email a nasz prawnik, specjalizujący się roszczeniami odszkodowawczymi związanymi z wypadkami, które wydarzyły się w gospodarstwie rolnym skontaktuje się z Tobą.

Rodzaje wypadków występujących na farmie

W związku z naturą sprzętu oraz otoczenia pracy w gospodarstwie rolnym, wypadki do którym w tym środowisku dochodzi mogą być niezwykle poważne, nierzadko pozostawiając osoby, które im uległy w stanie uniemożliwiającą pracę zawodową na długie okresy czasu a w najcięższych przypadkach, obrażenia odniesione przez ofiary wypadków były śmiertelne. Najczęściej odnoszone obrażenia w wypadkach, które wydarzyły się w gospodarstwie rolnym obejmują:

 • Wypadki z udziałem maszyn rolniczych, takich jak traktory, kombajny, wózki widłowe, koparki i pojazdy z napędem 4×4
 • Niebezpieczne wypadki z udziałem zwierząt gospodarskich
 • Wypadki z udziałem traktorów oraz pojazdów rolniczych
 • Obrażenia odniesione z powodu spadających z wysoka przedmiotów na farmie
 • Upadek z wysokości na farmie
 • Choroby oraz obrażenia spowodowane przez chemikalia i inne szkodliwe substancje
 • Wypadki z udziałem silosów, składy szlamu lub rozkopów
 • Choroby spowodowane zbyt wysokim poziomem hałasu
 • Choroby spowodowane wibrującym sprzętem rolniczym
 • Choroby spowodowane przez ekspozycję na pył, włączając ‘Płuca Farmera’
 • Wypadki śmiertelne w gospodarstwach rolnych

Skontaktuj się ze specjalistą zajmującym się wypadkami na farmach

Jeśli doznałeś obrażeń w wyniku wypadku, który wydarzył się w gospodarstwie rolnym lub hodowlanym, powinien zasięgnąć specjalistycznej porady prawnej. W Farleys Solicictors mamy specjalistyczny zespół prawników zajmujących się roszczeniami odszkodowawczymi, posiadających bogate doświadczenie w reprezentowaniu swoich klientów i zakończyli swoje postępowania roszczeniowe z sukcesem.

Aby porozmawiać z jednym z naszych prawników, zajmujących się wypadkami w gospodarstwach rolnych, zadzwoń do Farleys 0845 050 1958 lub wyślij do nas wiadomość e-mail. Nasi prawnicy mogą działać w Twoim imieniu na zasadzie nie wygrasz – nie płacisz, co oznacza, że wszczęcie postępowania roszczeniowego nie będzie wiązało się z ponoszeniem przez Ciebie jakichkolwiek kosztów.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis