Need Advice? Call us now on:

0845 050 1958

or

Request a Call Back

Roszczenia odszkodowawcze za wypadki w gospodarstwach rolnych

Według statystyk Roszczeń, rolnictwo i hodowla zwierząt gospodarskich są jednymi z najbardziej niebezpiecznych branż w Wielkiej Brytanii. Jako takie, określają robotników rolnych oraz osoby, przebywające na ternie roboczych gruntów rolnych, jako obarczonych wysokim stopniem ryzyka wypadku i kontuzji.

Jeżeli odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku, który wydarzył w gospodarstwie rolnym, Farleys Solicitors mogą pomóc Ci ubiegać się o odszkodowanie.

Zespół prawników z Farleys, zajmujący się obrażeniami ciała w wyniku nieszczęśliwych wypadków ma wielkie doświadczenie w działaniu na rzecz swoich klientów w ich poważnych roszczeniach odszkodowawczych w związku z wypadkami, które wydarzyły się na farmie. Kiedy tylko będzie to możliwe poprowadzimy Twoją sprawę na zasadzie nie wygrasz – nie płacisz, co oznacza, ze nie zapłacisz za nasze usługi nawet pensa. Aby omówić Twoje potencjalne roszczenie z nami doświadczonymi prawnikami, zadzwoń pod numer 0845 050 1958, lub alternatywnie wyślij do nas adres email a nasz prawnik, specjalizujący się roszczeniami odszkodowawczymi związanymi z wypadkami, które wydarzyły się w gospodarstwie rolnym skontaktuje się z Tobą.

Rodzaje wypadków występujących na farmie

W związku z naturą sprzętu oraz otoczenia pracy w gospodarstwie rolnym, wypadki do którym w tym środowisku dochodzi mogą być niezwykle poważne, nierzadko pozostawiając osoby, które im uległy w stanie uniemożliwiającą pracę zawodową na długie okresy czasu a w najcięższych przypadkach, obrażenia odniesione przez ofiary wypadków były śmiertelne. Najczęściej odnoszone obrażenia w wypadkach, które wydarzyły się w gospodarstwie rolnym obejmują:

 • Wypadki z udziałem maszyn rolniczych, takich jak traktory, kombajny, wózki widłowe, koparki i pojazdy z napędem 4×4
 • Niebezpieczne wypadki z udziałem zwierząt gospodarskich
 • Wypadki z udziałem traktorów oraz pojazdów rolniczych
 • Obrażenia odniesione z powodu spadających z wysoka przedmiotów na farmie
 • Upadek z wysokości na farmie
 • Choroby oraz obrażenia spowodowane przez chemikalia i inne szkodliwe substancje
 • Wypadki z udziałem silosów, składy szlamu lub rozkopów
 • Choroby spowodowane zbyt wysokim poziomem hałasu
 • Choroby spowodowane wibrującym sprzętem rolniczym
 • Choroby spowodowane przez ekspozycję na pył, włączając ‘Płuca Farmera’
 • Wypadki śmiertelne w gospodarstwach rolnych

Skontaktuj się ze specjalistą zajmującym się wypadkami na farmach

Jeśli doznałeś obrażeń w wyniku wypadku, który wydarzył się w gospodarstwie rolnym lub hodowlanym, powinien zasięgnąć specjalistycznej porady prawnej. W Farleys Solicictors mamy specjalistyczny zespół prawników zajmujących się roszczeniami odszkodowawczymi, posiadających bogate doświadczenie w reprezentowaniu swoich klientów i zakończyli swoje postępowania roszczeniowe z sukcesem.

Aby porozmawiać z jednym z naszych prawników, zajmujących się wypadkami w gospodarstwach rolnych, zadzwoń do Farleys 0845 050 1958 lub wyślij do nas wiadomość e-mail. Nasi prawnicy mogą działać w Twoim imieniu na zasadzie nie wygrasz – nie płacisz, co oznacza, że wszczęcie postępowania roszczeniowego nie będzie wiązało się z ponoszeniem przez Ciebie jakichkolwiek kosztów.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

0845 050 1958