Request a callback

Roszczenia odszkodowawcze z tytuêy obra¥eõ militarnych

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich znajomych jest członkiem brytyjskich Sił Zbrojnych (włączenie armią brytyjską, Royal Navy, Royal Air Force) i miałeś wypadek czy też odniosłeś obrażenia ciała, czy to w trakcie walki czy na służbie, możesz być uprawniony do tego, aby ubiegać się o odszkodowanie.

Ministerstwo Obrony Narodowej (MoD) ma całkowitą opiekę i nadzór Brytyjskich Sił Zbrojnych, w którym uwzględniono wojska, do Royal Navy i Royal Air Force, i jako takie, jest to ministerstwo obrony narodowej, które ponosi ostateczną odpowiedzialność za cały personel sił zbrojnych.

Aby porozmawiać z adwokatem z doświadczonym wprowadzeniu wojskowych roszczeń odszkodowawczych z tytułu wypadków i urazów, zadzwoń pod numer 0845 050 1958 już dziś i jeden z doświadczonych członków naszego zespołu dotyczącego obrażeń będzie w stanie doradzić Ci w temacie dochodzenia odszkodowania.

Dochodzenie roszczenia za wypadki militarne

Pomimo iż podwyższone ryzyko wypadku i / lub uszkodzenia ciała związane z siłami zbrojnymi jest dobrze znane przez tych, którzy przystąpili do służby wojskowej, niekiedy nie da się uniknąć złego rozwoju sytuacji. Wypadki, które występują i nie są z winy poszkodowanego, mogą stanowić podstawę do dochodzenia roszczeń odszkodowawczych wobec Ministerstwa Obrony.

Wypadkach mogą występować w różnych sytuacjach, na przykład:

  • Nieudane ćwiczenia szkoleniowe, (eksplozje / spadki);
  • Wypadki z udziałem pojazdów, podczas ćwiczeń;
  • Zastraszanie i molestowanie;
  • Stres pourazowy / stres walki;
  • Wadliwie działający sprzęt, który powoduje obrażenia.

Doznanie szkody jakiejkolwiek natury jest przykre, zwłaszcza, gdy wypadek nie był twoją winą. Wiele urazów wynikających z wypadków w Siłach Zbrojnych mogą być bardzo poważne i mieć wiele potencjalnych zmieniających życie konsekwencji w odniesieniu do Twojej przyszłej kariery, przyszłego zdrowia czy też finansów.

Tutaj w Farleys możemy pomóc najpierw przez współpracę z ministerstwem obrony narodowej, co do ustalenia odpowiedzialności za Twój wypadek i co ważniejsze możemy pomóc Ci szybko otrzymać pomoc lekarską, której potrzebujesz, aby znów wrócić na stanowisko, które zajmowałeś przed wypadkiem.

Jaką kwotę odszkodowania otrzymam w związku z roszczeniem?

Kwota odszkodowania prawdopodobnego do otrzymania będzie zależeć w dużej mierze od indywidualnych okoliczności i samego wypadku. W oparciu o nasze dotychczasowe doświadczenia w realizacji wojskowych roszczeń powypadkowych, jesteśmy prawdopodobnie w stanie już na wczesnym etapie udzielić Ci informacji, co do poziomu potencjalnego odszkodowania.

Zespół Farleys zajmujący się obrażeniami ciała zapewnia, że otrzymasz to, co jest prawnie Ci się należy, nie tylko ze względu na poniesionej szkody, ale również z powodu poniesionych lub możliwych do poniesienia strat finansowych. Takie straty mogą obejmować, ale nie są jedynie ograniczone do: –

  • Utratę zarobków
  • Utrata emerytury / utrata przyszłych dochodów
  • Jakiekolwiek koszty związane z pokryciem kosztów prywatnego leczenia, np. fizykoterapii, operacji, koszty związane z receptami / koszty lekarstw
  • Wydatki związane z wszelkimi innymi osobami, które zajmowały się Tobą po wypadku
  • Koszty podróży do I ze szpitala itd.

Farleys Solicitors LLP jest od dawna istniejącą na rynku firmą adwokacką, osadzoną terytorialnie głównie na północy Anglii. Mamy bogate doświadczenie w dochodzeniu roszczeń z tytułu szkód osobowych, a ponieważ jesteśmy uregulowaną firmą złożoną z prawników, a nie centrum masowego przetwarzania roszczeń, możemy zagwarantować Ci, że Twoja sprawa będzie prowadzona przez jeden z naszych dużych zespołów prawników, którzy będą w pełni zaznajomieni z twoim przypadkiem przez cały czas trwania sprawy.

Oferujemy bezpłatną konsultację wstępną, podczas której dokonamy oceny okoliczności Twojego wypadku, udzielimy jasnej i rzeczowej porady, co do szans powodzenia Twojej sprawy i przedstawimy najodpowiedniejszy sposób, realizacji Twoich roszczeń.

W większości przypadków, roszczenie zostanie przeprowadzona na zasadzie ‘nie wygrasz, nie płacisz’, co oznacza, że nawet w przypadku, gdy roszczenia okażą się nieskuteczne, nie trzeba będziesz musiał ponosić żadnych kosztów.

Rozpocznij swoje roszczenia odszkodowawczego za wypadek militarny

Aby dowiedzieć się więcej na temat dochodzenia roszczeń w związku z wypadkami wojskowymi, zadzwoń do Farleys już dzisiaj 0845 050 1958 lub wyślij do nas e-mail. Nasi specjalizujący się w roszczeniach za szkody osobowe prawnicy są pod ręką, aby zaoferować Państwu bezpłatną wstępną poradę dotyczącą wypadku lub urazu i czy prawdopodobne jest, aby odnieść sukces w swoim wniosku. Ewentualnie, jeśli wolisz, aby porozmawiać z jednym z naszym zespołem twarzą w twarz, zorganizujemy bezpłatne, dogodne dla obydwu stron spotkanie.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis