Request a callback

Roszczenia odszkodowawcze z tytuêu pogryzienia przez psa

Jeśli ty lub twoje dziecko zostało ranne w wyniku pogryzienia przez psa, możesz złożyć wniosek o odszkodowanie. W Farleys, mamy zespół adwokatów specjalizujących się w sprawach związanych z urazami osobistymi, którzy mają doświadczenie w pracy dla klientów będących pogryzionych przez psa, i jako tacy są dobrze przygotowani do realizacji roszczenia o odszkodowanie w twoim imieniu. Jeśli chcesz uzyskać bezpłatną poradę o potencjalnym roszczeniu z powodu pogryzienia przez psa. Zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub alternatywnie wyślij do nas e-mail.

Bardzo często atak ze strony psa jest całkowicie niesprowokowany, co oznacza, że społeczeństwo może być narażone na ryzyko ataku w każdym momencie. Niemowlęta i małe dzieci są szczególnie narażone, ponieważ psy mają tendencję do ataku na twarz i głowę. Bycie ofiarą pogryzienia przez psa może być bardzo traumatyczne, i może spowodować zarówno fizyczne jak i psychiczne urazy.

Możesz być otrzymać odszkodowanie za:
• Ból i cierpienie spowodowane przez uraz;
• Utratę zarobków, jeśli nie byłeś w stanie pracować;
• Rachunki i koszty leczenia;
• Leczenie psychologiczne w wyniku ataku.

Wzrost odnotowanych ataków dokonanych przez psy doprowadziło do zmiany przepisów, które to wymagają od pewnych ras psów posiadania kagańca, kiedy znajdują się w miejscach publicznych. Jeśli byłeś zaatakowany przez jednego z tych psów, gdy nie miały założonego kagańca, twoje roszczenie może być stosunkowo proste do wygrania.

Rozpocznij roszczenie odszkodowawcze za pogryzienie przez psa

Farleys posiada dedykowany zespół prawników zajmujących się urazami osobistymi, prawnicy ci będą robić wszystko, co w ich mocy, aby upewnić się, że otrzymałeś odszkodowanie, na które zasłużyłeś. Wszędzie tam, gdzie to możliwe będziemy realizować Twoje roszczenia na zasadzie nie wygrasz nie płacisz, oznacza to, że nie będziesz musiał zapłacić ani grosza na pokrycie kosztów prawnych.

Udzielimy ci darmowej wstępnej porady na temat dochodzenia roszczeniowego z powodu pogryzienia przez psa. Zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wyślij do nas e-mail, aby umówić się na spotkanie.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis