Need Advice? Call us now on:

0845 050 1958

or

Request a Call Back

Roszczenia odszkodowawcze za wypadki w przedszkolu

JWypadki w przedszkolach nie są wcale niezwykłym zjawiskiem – nastawiona na zabawę natura dzieci może skończyć się potknięciami czy obiciami, które mogą skończyć się drobnymi skaleczeniami czy siniakami. Czasami jednak zdarzają się bardziej poważne wypadki, wśród których są też takie, które mogą być związane z zaniedbaniami przedszkolu. W takich przypadkach rodzice mogą być w stanie wystąpić z roszczeniem o odszkodowanie.

Prawnicy z Farleys specjalizują się w odszkodowaniach powypadkowych również w przypadkach przedszkoli i posiadają w swoim zespole, w pełni wykwalifikowanych zajmujących się obrażeniami ciała adwokatów, którzy pomogą Ci wnieść roszczenie wobec przedszkola. Aby uzyskać więcej informacji lub aby bezpłatnie omówić potencjalne roszczenia z doświadczonym adwokatem, zadzwoń do Farleys pod numer 0845 050 1958 lub alternatywnie wyślij do nas e-mail, a prawnik specjalizujący się w odszkodowaniach dla nieletnich odpowie na Państwa pytania.

Roszczenia powypadkowe na zasadzie nie wygrasz, nie płacisz, za wypadki, które wydarzyły się w przedszkolu

Przedszkola mają obowiązek opieki nad dziećmi, i dlatego to właśnie przedszkole ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkie wypadki, które występują w wyniku braku dostarczenia niezbędnych zabezpieczeń.

Najczęstsze rodzaje wypadków dzieci, w których imieniu możesz uzyskać odszkodowanie to:

  • Potknięcia, poślizgnięcia się na mokrej lub nieodpowiednio utrzymywanej przedszkolnej nawierzchni,
  • Uszkodzony lub niewłaściwie utrzymywany sprzęt taki jak krzesła, stoły oraz zabawki
  • Wypadki podczas zabawy, będące wynikiem niewystarczającego nadzoru ze strony personelu
  • Zatrucia pokarmowe wynikające z braku higieny w stołówkach bądź miejscach, w których przygotowywane jest jedzenie.

Wniesienie roszczenia o odszkodowanie może wydawać się trudnym doświadczeniem, ale jeśli dziecko zostało ranne w wypadku, który wydarzył się na terenie przedszkola, może to mieć poważne konsekwencje finansowe dla Twojej rodziny. Możesz będziesz musiał zwolnić się z pracy na czas opieki nad dzieckiem, lub zapłacić za jego leczenie. Odszkodowanie, które otrzymasz pomoże w Twojemu dziecku w przyszłości a polegając na wiedzy prawników z Farleys, możesz być spokojny, że Twoje roszczenie jest w bezpiecznych rękach.

Jeżeli chcesz wszcząć roszczenie odszkodowawcze w imieniu Twojego, lub bliskiego Ci dziecka, prawnicy Farleys rozumieją, iż możesz mieć pewne zastrzeżenia dotyczące dalszych relacji z przedszkolem i jego personelem. Nasz zespół, doświadczony w pracy na rzecz klientów składających roszczenia odszkodowawcze prowadził już wiele spraw przeciwko przedszkolom i zajmie się twoją sprawą z wyczuciem.

Skontaktuj się z prawnikiem zajmującym się roszczeniami odszkodowawczymi za wypadki, które miały miejsce na terenie przedszkola

Kiedy to tylko możliwe, prawnicy z Farleys zajmą się Twoim roszczeniem na zasadzie “nie wygrasz, nie płacisz”, oznacza to, że będzie można dochodzić roszczenia wobec przedszkola Twojego dziecka i nie będzie to kosztować ani grosza. Gwarantujemy, że roszczenia będą obsługiwane przez doświadczonego adwokata i wszelkie przyznane rekompensaty zostaną przekazane Tobie w całości.

W celu uzyskania darmowej porady wstępnej na temat roszczenia odszkodowawczego za wypadek, który miał miejsce na terenie przedszkola, zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wyślij wiadomość email a jeden z naszych prawników skontaktuje się z Tobą

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

0845 050 1958

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis