Need Advice? Call us now on:

01254 606008

or

Request a Call Back

Roszczenia odszkodowawcze na zasadzie nie wygrasz nie pêacisz

eśli Ty lub ktoś z Twoich znajomych miał wypadek w ciągu ostatnich trzech lat, Farleys Solicitors może być w stanie realizować Twoje roszczenia na zasadzie nie wygrasz nie płacisz. Mamy doświadczony zespół dedykowanych prawników, zaangażowanych w odzyskanie odszkodowania, do którego jesteś uprawniony.

Zadzwoń do nas pod numer 0845 050 1958 bądź wyślij do nas wiadomość e-mail, aby umówić się na darmową konsultacje z jednym z naszych wyspecjalizowanych prawników, który chętnie poprowadzi Twoje roszczenie odszkodowawcze.

Czy kwalifikuje się do wszczęcia roszczenia odszkodowawczego na zasadzie nie wygrasz, nie płacisz?

W Farleys, nasi klienci są naszym jedynym priorytetem, ważne dla nas jest to, żebyś wszędzie tam, gdzie to tylko możliwe, otrzymał maksymalną rekompensatę, do której jesteś uprawniony. W większości przypadków obrażeń ciała, oferujemy współpracę na zasadzie “nie wygrasz nie płacisz”, znanej również, jako Umowa Warunkowej Opłaty (CFA).

Istnieje wiele rodzajów roszczeń odszkodowawczych, które kwalifikują się do poprowadzenia na zasadzie nie wygrasz nie płacisz. Na podstawie tej zasady regularnie prowadzimy roszczenia odszkodowawcze w związku z:

• Wypadkami drogowymi
• Wypadkami przy pracy
• Wypadkami z powodu poślizgnięć lub potknięć
• Chorobami zawodowymi
• Chorobami związanymi z ekspozycją na azbest

Kto zajmie się moim powypadkowym roszczeniem odszkodowawczym?

Nasz zespół zajmujący się roszczeniami odszkodowawczymi, składa się z doświadczonych specjalistów, którzy pracują niestrudzenie nad tym, aby ich klienci otrzymywali bezkonkurencyjny serwis najlepszej jakości. Nasza reputacja mówi sama za siebie, i zbudowana jest na pięciu dekadach wybitnych usług prawniczych. Szczycimy się tym, iż nasi klienci są reprezentowani przez doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych prawników.

Nasi prawnicy świadczą spersonalizowane dopasowane do Ciebie i Twojego roszczenia usługi, są oddani sprawie i walczą w Twojej sprawie, zapewniając Ci otrzymanie maksymalnej kwoty odszkodowania za poniesione szkody. Skontaktuj się z Farleys Solicitors. Aby porozmawiać z doświadczonym w roszczeniach odszkodowawczych prawnikiem w sprawie Twojego potencjalnego roszczenia odszkodowawczego skontaktuj się z Farleys, zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wyślij do nas wiadomość e-mail i zacznij swoje roszczenie odszkodowawcze już dziś.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis