Request a callback

Pozew przeciwko adwokatowi zajmujÑcego si® szkodami osobistymi

Jeśli kiedykolwiek wcześniej składałeś roszczenie osobiste za poniesione szkody, ale potem pojawiło się pytanie, czy aby na pewno kwota, jaką otrzymałeś nie jest zbyt niska, być może możliwym jest, abyś złożył roszczenie wobec swojego byłego adwokata. Jeżeli twoje roszczenie zostało zakończone w ciągu ostatnich 6 lat, przy czym kwota roszczenia była równa bądź wyższa 10,000 funtów, nasi adwokaci mogą udzielić Ci bezpłatnej porady w kwestii możliwości dochodzenia dalszych roszczeń.

Składanie pozwu przeciwko adwokatowi zajmującego się roszczeniami osobistymi.

Jeśli otrzymałeś odszkodowanie za obrażenia ciała bądź popełnione błędy medyczne w przeciągu ostatnich 6 lat, a teraz czujesz, że kwota, jaką otrzymałeś mogła być za niska w porównaniu do prawdziwej wartości roszczenia, nasi prawnicy mogą ci pomóc.

Farleys posiada zespół adwokatów specjalizujących się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych przeciwko innym firmom prawniczym, które to dopuszczały się zaniedbań w przypadku dochodzenia roszczenia za szkody osobiste na rzecz klienta. Jeśli dowiedzione zostanie to, iż źle doradzono Ci w kwestii zaakceptowania zbyt niskiego zadośćuczynienia, lub nawet otrzymałeś nienależyte doradztwo prawne w jakimkolwiek aspekcie sprawy, może być możliwe złożenie wniosku o roszczenie i otrzymanie kolejnego odszkodowania.

Jeśli chciałbyś porozmawiać o możliwości pozwu przeciwko adwokatowi, który zajmował się roszczeniem odszkodowawczym z tytułu odniesionych przez Ciebie obrażeń osobistych, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami w celu bezpłatną rozmowę. Przeglądniemy Twoje akta bez konieczności uiszczania przez Ciebie jakiejkolwiek zapłaty, i będziemy w stanie doradzić Ci w sprawie zasadności dochodzenia roszczenia. Zadzwoń pod numer; 0845 050 1958 aby porozmawiać z nami na temat swojej sprawy.

Najczęstsze przyczyny pozwów przeciwko twojemu adwokatowi zajmującego się roszczeniami odszkodowawczymi

Obowiązkiem adwokata jest działanie w jak najlepszym interesie swoich klientów w każdym aspekcie sprawy. Tym bardziej obowiązuje on w przypadku, gdy klienci zlecają prowadzenie swojej sprawy niewyspecjalizowanej firmie, lub gdy prawnikowi zajmującemu się roszczeniem brakuje umiejętności i doświadczenia niezbędnego do prawidłowego prowadzenia ich sprawy.

  • Dla przykładu,
  • działaliśmy na rzecz klientów,
  • którzy poinstruowani byli,
  • by zaakceptować proponowaną kwotę odszkodowania o znacznie niższą,
  • niż ostateczna wartość roszczenia.

Ubieganie się o odszkodowanie przeciwko byłemu adwokatowi.

Gdy porozumienie zawarto w kwocie niższej od rzeczywistej wartości roszczenia, można wnieść pozew przeciwko firmie odpowiedzialnej, w celu odzyskania różnicy pomiędzy odszkodowaniem, które powinieneś dostać a kwotą, którą otrzymałeś za poniesione szkody.

Roszczenie nie będzie już prowadzone wobec pierwotnego pozwanego odpowiedzialnego za obrażenia, ale przeciwko firmie prawniczej. Nawet, jeżeli firma zakończyła już swoją działalność, może być nadal możliwym złożenie roszczenia wobec nieistniejącej praktyki, poprzez ich poprzednich ubezpieczycieli.

W Farleys, nasi adwokaci zajmujący się szkodami osobistymi są specjalistami w swojej dziedzinie i mają bogate doświadczenie zdobyte przez lata praktyki, co pozwala im prawidłowo ocenić wartość roszczenia. Nasz zespół będzie w stanie określić, gdzie znajdują się elementy sprawy, które mogły być pominięte, co w efekcie spowodowało ograniczenie wysokości rekompensaty. Często dochodzimy roszczeń przeciwko adwokatom, którzy w nieodpowiedni sposób ocenili powagę szkody, psychiczne konsekwencje z powodu doznanego urazu czy też potencjalne poniesione straty przychodów.

W jednym z przypadków, reprezentowaliśmy klienta, który był piłkarzem i otrzymał odszkodowanie za uraz nogi w wysokości 200,000 funtów. Po jego konsultacji z Farleys, szybko ustaliliśmy, że kwota przez niego otrzymana jest zbyt niska, i że został on błędnie poinformowany przez poprzedniego adwokata w sprawie zaakceptowania tej ugody. Ostateczna kwota odszkodowania wyniosła 1.000.000 funtów.

Rozumiemy, że już raz zaufałeś adwokatowi, który nie działał w twoim najlepszym interesie, i może być Ci trudno zaufać kolejnemu przedstawicielowi tej profesji. Nasi prawnicy wiedzą, że możesz czuć się zawiedziony, i dlatego dołożą wszelkich starań abyś czuł się dobrze i odbudował swoje zaufanie do nas. Prawnicy z Farleys będą zawsze stawiać Twój interes na pierwszym miejscu i zrobią wszystko co w ich mocy, aby upewnić się że otrzymałeś odszkodowanie na jakie zasługujesz.

Rozpocznij swój pozew przeciwko adwokatowi.

Nasi adwokaci mają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie roszczeń odszkodowawczych z tytułu urazów osobistych, i są chętni, aby zapewnić Cię o tym, że za swój ból, cierpienie i straty finansowe poniesione w wyniku obrażeń otrzymasz odszkodowanie, na które zasługujesz.

Aby umówić się na bezpłatny przegląd akt twojej sprawy i omówić możliwość pozwania adwokata, prosimy o kontakt na 0845 050 1958 lub alternatywnie, można złożyć zapytanie w Internecie.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis