Need Advice? Call us now on:

0845 050 1958

or

Request a Call Back

Odszkodowania za zabiegi w salonach pieknosci

Zabiegi kosmetyczne, reprezentują przemysł o wielomilionowych przychodach, są bardzo popularne w Wielkiej Brytanii.
Od wizyty w celu podcięcia włosów poprzez depilacje, terapie odprężające czy nieinwazyjne zabiegi kosmetyczne, zabiegi kosmetyczne są wykorzystywane zarówno przez mężczyzn jak i kobiety, znacznie częściej niż kiedykolwiek wcześniej.

Niestety, praktyki stosowane w gabinetach kosmetycznych są prawnie nieuregulowane, pozostawiając szeroką furtkę możliwości wystąpienia nieszczęśliwego wypadku lub urazu. Jeżeli ty lub ktoś Tobie bliski został poszkodowany podczas zabiegu kosmetycznego, może istnieć możliwość roszczenia o zadośćuczynienie za poniesione szkody.

Prawnicy z Farleys mogą pomóc ci w dochodzeniu odszkodowania za straty poniesione w wyniku zabiegu kosmetycznego na zasadzie nie wygrasz – nie płacisz. Oznacza to, że będziesz mógł dochodzić roszczenia, wspierany przez doświadczonego i wykwalifikowanego prawnika bez ponoszenia żadnych kosztów. Aby porozmawiać z adwokatem o tym jak rozpocząć sprawę o odszkodowanie, zadzwoń pod numer 0845 050 1958, lub wyślij do nas wiadomość e-mail a nasz prawnik skontaktuje się z tobą osobiście.

Urazy podczas zabiegów kosmetycznych

Wymieńmy parę przykładów najczęściej występujących obrażeń występujących podczas zabiegów kosmetycznych:

  • Reakcja alergiczna, jako rezultat wykonania zabiegu chemicznego.
  • Reakcja alergiczna na produkty aplikowane na skórę ( olejek do masażu zawierający orzechy może być bardzo niebezpieczny dla osób uczulonych na dany alergen).
  • Popękane włosy, uszkodzenia skóry głowy powstałe podczas stosowania produktów do włosów lub używanych w czasie zabiegu narzędzi.
  • Urazy oka, jako rezultat niewłaściwego przedłużania rzęs lub zabiegu ich farbowania.
  • Obrażenia powstałe podczas opalania, wynikające z niewłaściwego i niekontrolowanego używania kabiny do opalania.

Jeżeli odniosłeś szkodę w wyniku któregokolwiek z wymienionych lub innych zabiegów lub terapii kosmetycznych oraz upiększających, możesz z powodzeniem dochodzić roszczeń odszkodowawczych od salonu za obrażenia ciała i związanych z nimi.

W zależności od stopnia doznanych urazów oraz indywidualnych okoliczności roszczenia, można ubiegać się o odszkodowanie za: zwrot kosztów zabiegu oraz kosztów za niewykorzystane zabiegi; koszt każdej operacji lub zabiegu korekcyjnego, które były by niezbędne, aby powrócić do stanu sprzed wypadku; utratę zarobków; cierpienia psychiczne oraz wszelkie inne koszty.

Ustalenie odpowiedzialności za wypadek może być ciężkie, ale nie jest to niemożliwe. Należy zawsze skonsultować się z odpowiednio wykwalifikowanym prawnikiem przed podjęciem decyzji o dochodzeniu roszczeń o tym charakterze.
Odszkodowania za zabiegi kosmetyczne na zasadzie nie wygrasz nie płacisz.

Uzyskana kwota rekompensaty zostanie w całości przekazana Tobie. Nie ma żadnych ukrytych opłat, które będą państwo zobowiązani uregulować.

W firmie Farleys mamy dedykowany zespół prawników, którzy są profesjonalistami, posiadającymi duże doświadczenie w uzyskiwaniu odszkodowań dla naszych klientów. W takiej sytuacji możesz odetchnąć z ulgą wiedząc, że Twoja sprawa znajduje się w rękach w pełni wykwalifikowanych prawnika, obeznanego z twoją sprawą na każdym etapie jej trwania.

Zadzwoń do nas pod numer 0845 050 1958 lub wyślij e-mail, aby uzyskać darmową wstępną poradę dotyczącą dochodzenia roszczeń za nieprawidłowo wykonane zabiegi upiększające i kosmetyczne.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

0845 050 1958