Request a callback

Odszkodowania za zabiegi w salonach pieknosci

Zabiegi kosmetyczne, reprezentują przemysł o wielomilionowych przychodach, są bardzo popularne w Wielkiej Brytanii.
Od wizyty w celu podcięcia włosów poprzez depilacje, terapie odprężające czy nieinwazyjne zabiegi kosmetyczne, zabiegi kosmetyczne są wykorzystywane zarówno przez mężczyzn jak i kobiety, znacznie częściej niż kiedykolwiek wcześniej.

Niestety, praktyki stosowane w gabinetach kosmetycznych są prawnie nieuregulowane, pozostawiając szeroką furtkę możliwości wystąpienia nieszczęśliwego wypadku lub urazu. Jeżeli ty lub ktoś Tobie bliski został poszkodowany podczas zabiegu kosmetycznego, może istnieć możliwość roszczenia o zadośćuczynienie za poniesione szkody.

Prawnicy z Farleys mogą pomóc ci w dochodzeniu odszkodowania za straty poniesione w wyniku zabiegu kosmetycznego na zasadzie nie wygrasz – nie płacisz. Oznacza to, że będziesz mógł dochodzić roszczenia, wspierany przez doświadczonego i wykwalifikowanego prawnika bez ponoszenia żadnych kosztów. Aby porozmawiać z adwokatem o tym jak rozpocząć sprawę o odszkodowanie, zadzwoń pod numer 0845 050 1958, lub wyślij do nas wiadomość e-mail a nasz prawnik skontaktuje się z tobą osobiście.

Urazy podczas zabiegów kosmetycznych

Wymieńmy parę przykładów najczęściej występujących obrażeń występujących podczas zabiegów kosmetycznych:

  • Reakcja alergiczna, jako rezultat wykonania zabiegu chemicznego.
  • Reakcja alergiczna na produkty aplikowane na skórę ( olejek do masażu zawierający orzechy może być bardzo niebezpieczny dla osób uczulonych na dany alergen).
  • Popękane włosy, uszkodzenia skóry głowy powstałe podczas stosowania produktów do włosów lub używanych w czasie zabiegu narzędzi.
  • Urazy oka, jako rezultat niewłaściwego przedłużania rzęs lub zabiegu ich farbowania.
  • Obrażenia powstałe podczas opalania, wynikające z niewłaściwego i niekontrolowanego używania kabiny do opalania.

Jeżeli odniosłeś szkodę w wyniku któregokolwiek z wymienionych lub innych zabiegów lub terapii kosmetycznych oraz upiększających, możesz z powodzeniem dochodzić roszczeń odszkodowawczych od salonu za obrażenia ciała i związanych z nimi.

W zależności od stopnia doznanych urazów oraz indywidualnych okoliczności roszczenia, można ubiegać się o odszkodowanie za: zwrot kosztów zabiegu oraz kosztów za niewykorzystane zabiegi; koszt każdej operacji lub zabiegu korekcyjnego, które były by niezbędne, aby powrócić do stanu sprzed wypadku; utratę zarobków; cierpienia psychiczne oraz wszelkie inne koszty.

Ustalenie odpowiedzialności za wypadek może być ciężkie, ale nie jest to niemożliwe. Należy zawsze skonsultować się z odpowiednio wykwalifikowanym prawnikiem przed podjęciem decyzji o dochodzeniu roszczeń o tym charakterze.
Odszkodowania za zabiegi kosmetyczne na zasadzie nie wygrasz nie płacisz.

Uzyskana kwota rekompensaty zostanie w całości przekazana Tobie. Nie ma żadnych ukrytych opłat, które będą państwo zobowiązani uregulować.

W firmie Farleys mamy dedykowany zespół prawników, którzy są profesjonalistami, posiadającymi duże doświadczenie w uzyskiwaniu odszkodowań dla naszych klientów. W takiej sytuacji możesz odetchnąć z ulgą wiedząc, że Twoja sprawa znajduje się w rękach w pełni wykwalifikowanych prawnika, obeznanego z twoją sprawą na każdym etapie jej trwania.

Zadzwoń do nas pod numer 0845 050 1958 lub wyślij e-mail, aby uzyskać darmową wstępną poradę dotyczącą dochodzenia roszczeń za nieprawidłowo wykonane zabiegi upiększające i kosmetyczne.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis