Request a callback

Odszkodowania za wypadki na siêowniach i oÿrodkach rekreacyjnych

Około 4,5 miliona osób dorosłych obecnie posiada członkostwo na siłowniach Wielkiej Brytanii i liczba ta stale rośnie. Zakładając, iż siłownie i centra rekreacyjne spełniają wymogi bezpieczeństwa, mogą być one znakomitym miejscem, aby utrzymywać formę lub odprężyć się. To właściciel odpowiada za bezpieczeństwo członków i odwiedzających oraz standardy BHP w jego ośrodku. Niestety obowiązek ten nie zawsze jest wypełniany i jako wynik tego mogą zdarzać się wypadki, w wyniku niektórych osoba poszkodowana może odnieść ciężkie obrażenia.

Aby uzyskać bezpłatną wstępną poradę dotyczącą roszczeń odszkodowawczych za wypadek, który wydarzyły się na siłowni lub w centrum rekreacyjnym, zadzwoń do jednego z naszych wyspecjalizowanych w roszczeniach odszkodowawczych tego typu prawnika. Alternatywnie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail a jeden z prawników skontaktuje się z Tobą w celu omówienia wszczęcia odszkodowania w myśl zasady nie wygrasz nie płacisz.

Przyczyny wypadków na siłowniach

Siłownia z natury jest miejscem potencjalnie niebezpiecznym, istnieje kilka podstawowych przyczyn powstawania wypadków
• Niesprawny lub źle konserwowany sprzęt (np. bieżnia / ergometr)
• Poślizgnięcie czy potknięcie się na mokrej bądź nierównej powierzchni
• Nieprawidłowe zalecenia instruktora gimnastycznego
• Nieprawidłowy trening lub trening wprowadzający
• Uderzenie przez przypadkowy przedmiot (np. sprzęt sportowy)

Jeśli zostałeś ranny w jakimkolwiek wypadku, który wydarzył się na siłowni lub w centrum rekreacyjnym, prawnicy z Farleys mogą pomóc Ci wnieść roszczenie o odszkodowanie. Nasz specjalny zespół zajmujący się roszczeniami odszkodowawczymi z tytułu obrażeń ciała posiada duże doświadczenie w działaniu na rzecz klientów poszkodowanych w siłowni i są uwrażliwieni na to, w jaki sposób urazy mogą mieć niszczycielski wpływ na nasze życie. Kiedy tylko to możliwe, będziemy realizować Twoje roszczenia w myśl porozumienia nie wygrasz nie płacisz, oznacza to, że dochodzenia roszczenia odszkodowania prowadzone będą bez ponoszenia przez Ciebie jakichkolwiek kosztów.

Odszkodowania za wypadki na siłowniach i ośrodkach rekreacyjnych

Jeśli odniosłeś obrażenia w wyniku wypadku na siłowni lub w ośrodku rekreacyjnym możesz uzyskać odszkodowanie za:

• Ból oraz cierpienie spowodowane urazem
• Skutki wypadku, jakie poniosłeś w swoim codziennym życiu
• Utrata zarobków o ile w wyniku wypadku wystąpił okres niezdolności do pracy
• Uszkodzenia własności osobistej
• Wydatki związane z leczeniem / dojazdami
• Utrata zarobków osoby zajmującej się Tobą (np. krewnego bądź przyjaciela)

Skontaktuj się z prawnikiem specjalizującym się odszkodowaniami za wypadki, które wydarzyły się na siłowni

Aby porozmawiać z jednym z naszych specjalistów w dziedzinie wypadków w ośrodkach rekreacyjnych zadzwoń do Farleys, numer telefonu to 0845 050 1958 lub napisz wiadomość e-mail a prawnik skontaktuje się z Tobą.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis