Need Advice? Call us now on:

0845 050 1958

or

Request a Call Back

Straty osobiste

W Farleys Solicitors LLP, adwokaci zajmujący się szkodami osobistymi przyjmują roszczenia kompensacyjne na zasadzie nie wygrasz nie zapłacisz.

Jeśli byłeś ofiarą wypadku, lub ucierpiałeś z powodu obrażeń ciała spowodowanych przez kogoś innego, zadzwoń do naszych prawników zajmujących się przypadkami obrażeń osobistych i dowiedz się czy możesz złożyć roszczenie bez ponoszenia przy tym ze swojej strony żadnych kosztów.

W celu bezpłatnej konsultacji z pracującym w myśl porozumienia ‘nie wygrasz, nie płacisz’ prawnikiem zadzwoń pod numer 0333 331 4745 już teraz.

Obrażenia i szkody można ponieść w każdym miejscu. Może być to wynik wypadku samochodowego, wypadku przy pracy lub nawet zwyczajnie spacerując po ulicy. Może być to wypadek stanowiący zagrożenie dla życia, lub też mniej poważny, ale nadal możesz ubiegać się o odszkodowanie, nawet, jeśli owy wypadek wydarzył się częściowo z Twojej winy.

Wiele ofiar wypadku zmaga się zarówno z fizycznymi aspektami doznanych urazów, jak i z jego długotrwałym wpływem na ich codzienne życie. Odniesione obrażenia mogą w rezultacie doprowadzić do nieobecności w pracy, konieczności ciągłej opieki i leczenia medycznego. Dlatego myśl o rozpoczęciu dochodzenia odszkodowawczego za poniesione szkody może być często procesem trudnym i stresującym.

Nasi prawnicy zajmujący się obrażeniami doznanymi w wypadkach doradzą Ci w praktyczny i prosty sposób, poinformują Cię o wszystkich dostępnych opcjach, bez konieczności martwienia się tym, że otrzymasz od nas rachunek.

Skontaktuj się z ekspertem powypadkowym już dziś

Skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji a my wyjaśnimy ci, jak twoje roszczenie może być rozpatrywane i zapewniając Ci spokój umysłu, wytłumaczymy Ci na różne sposoby, w jakim przypadku sprawa może być finansowana. Może okazać się, że w celu pokrycia wydatków prawnych możemy skontaktować się z twoim ubezpieczycielem lub alternatywnie prowadzić Twoją sprawę opierając się na porozumieniu ‘nie wygrasz nie zapłacisz’, co oznacza, że ​​nawet w przypadku, gdy roszczenie nie powiedzie się, nie będziesz musiał uiszczać za świadczone usługi żadnych opłat.

Posiadamy dużą liczbę prawników, specjalizujących się we wszystkich rodzajach szkód osobowych. Twoja sprawa, na wszystkich jej etapach, będzie rozpatrywana oraz nadzorowana przez w pełni wykwalifikowanych prawników, co zapewni uzyskanie pełnego odszkodowanie za obrażenia i inne straty, które w wyniku wypadku poniosłeś; może to również obejmować utratę zarobków spowodowaną doznanymi urazami.

Naszemu zespołowi prawników zajmujących się roszczeniami odszkodowawczymi przewodniczą firmy partnerskie takie jak Michael Corrigan, Des Draper, Jonathan Bridge, Paul Corrigan i Nick Molyneux, włączając w to członkówLaw Society Personal Injury Panel i Members of the Association of Personal Injury Lawyers.

Nasi prawnicy zajmujący się roszczeniami odszkodowawczymi mogą doradzić ci na temat roszczenia odszkodowawczego za:

 • Roszczenie nadużycia
 • Wypadki przy pracy i w fabrykach
 • Wypadki w sklepach, supermarketach czy centrach handlowych
 • Roszczenia przeciwko policji
 • Roszczenia za wypadki rowerowe
 • Roszczenia z tytułu przestępstw kryminalnych
 • Roszczenia z tytułu tragicznego wypadku
 • Dochodzenie przyczyny zgonu
 • Roszczenia w imieniu niemowląt i dzieci
 • Wypadki motocyklowe
 • Wypadki w ruchu drogowym (RTA)
 • Roszczenia przeciwko nieubezpieczonym kierowcom
 • Wypadki na autostradzie
 • Wypadki drogowe
 • Roszczenia przechodniów

Wypadki z powodu potknięcia, poślizgnięcia czy też upadku

 • w miejscach publicznych
 • na ulicy
 • na gruntów będących własnością osób trzecich

Nasz doświadczony zespół prawników, może również pomóc Ci dochodzić roszczenia za błąd w sztuce lekarskiej, w którym ty lub bliska Ci osoba, w rezultacie słabego standardu opieki świadczonej przez lekarzy, pielęgniarki lub szpital, odniosła obrażenia.

Jeśli już zakończyłeś roszczenie odszkodowawcze, ale teraz czujesz, że odszkodowanie, które ci przyznano nie jest wystarczające; być może z powodu urazów, jakich doznałeś, musiałeś wziąć dodatkowy czas wolny z pracy, lub nadal uskarżasz się z powodu bólu; możliwe jest złożenie ponownego roszczenia odszkodowawczego i uzyskanie dalszego odszkodowania.

Dowiedz się więcej tutaj.

Skontaktuj się z prawnikiem zajmującym się roszczeniami odszkodowawczymi.

Aby umówić się na bezpłatną konsultacje z prawnikiem zajmującym się roszczeniami odszkodowawczymi na zasadzie ‘nie wygrasz nie płacisz’, zadzwoń do Farleys Solicitors LLP 0333 331 4745, skontaktuj się z nami poprzez e-mail albo przyjdź do jednego z naszych biur w Accrington, Blackburn, Burnley lub Manchester.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

0845 050 1958

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis