Need Advice? Call us now on:

0845 050 1958

or

Request a Call Back

Roszczenie z tytuêu wypadku drogowego w Blackburn – Pan X otrzymaê 35,000 odszkodowania

Pan X. Był niewinną ofiarą wypadku drogowego, który wydarzył się niedaleko jego miejsca zamieszkania w Blackburn, gdy inny samochód jadący ze znaczną prędkością zjechał z autostrady, przecinając tym samym jego pas ruchu na rondzie. Pan X doznał poważnych obrażeń szyjnego odcinka kręgosłupa, ramion i pleców. Jego samochód został odholowany z miejsca wypadku w Blackburn a on sam został zabrany na izbę przyjęć szpitala.

Pan X. już wcześniej miał problem z plecami i miał z tego powodu dwie operacje dolnego odcinka kręgosłupa. Wypadek, któremu uległ znacznie pogorszył jego stan, teraz Pan X. stale odczuwa ból i musi zażywać silne leki przeciwbólowe. To niekorzystnie wpływa na jego koncentrację i uniemożliwiło mu powrót do pracy w zawodzie kierowcy. Jego ruchy są zostały mocno ograniczone, co sprawia, że wykonywanie codziennych czynności jest dla niego bardzo trudne. Nie może ustać w miejscu na w okresie czasu odpowiadającemu zaparzenie herbaty, nie może wyprowadzać psa czy chodzić na mecze piłki nożnej, na które bardzo lubił chodzić jeszcze przed wypadkiem.

Jak prawnicy z Farleys pomogli

Pan X. udał się do prawników z Farleys, którzy jeszcze tego samego dnia uzyskali fachowy raport o stanie jego samochodu oraz przyjęli odpowiedzialność za wniesienie roszczenia od ubezpieczyciela strony przeciwnej. Zespół prawników zajmujących się odszkodowaniami za wypadki natychmiast zorganizował również dla pana X. wizytę lekarską, aby zapewnić mu tym samym najlepszą opiekę medyczną.

Zespół ekspercki złożony z prawników zorganizował naprawę uszkodzonego samochodu oraz osobiście poprowadził negocjacje w celu uzyskania odpowiedniego zadośćuczynienia dla pana X za poniesione przez niego straty, straty zarobków oraz skutków wypadku.

Wiedza fachowa zespołu specjalistów z Farleys Solicitors poskutkowała tym, że wszystkie skutki wypadku zostały jawnie określone i traktowane odrębnie od jego pierwotnej choroby.

Prawnicy Farleys wynegocjowali 35,000 funtów odszkodowania dla pana X., co pomogło mu odbudować jego życie.
Aby wszcząć postępowanie odszkodowawcze skontaktuj się z Farleys, zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wyślij do nas wiadomość email.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

0845 050 1958

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis