Request a callback

Roszczenia Odszkodowawcze z tytulu poslizgniec w fabryce

Jeśli w wyniku zaniedbania innej osoby, poślizgnąłeś się podczas pracy w fabryce i w wyniku tego zdarzenia odniosłeś poważne obrażenia, możesz być uprawniony do dochodzenia odszkodowania finansowego. Odszkodowanie prawnie Ci przysługuje i ma na celu pomóc Ci pokryć koszty prowadzenia domu w czasie okresu spędzonego poza pracą, a także pokryć wszelkie opłaty medyczne i rehabilitacyjne.

Aby dowiedzieć się czy jesteś uprawniony do roszczenia odszkodowawczego, skontaktuj się z doświadczonymi adwokatami z Farleys pracujących na zasadzie nie wygrywasz nie płacisz , zadzwoń pod numer 0845 050 1958, lub wyślij do nas e-mail do nas.

Najczęstsze przypadki poślizgnięcia się w miejscu pracy

Podłoga w fabryce może być niebezpiecznym miejscem. Jeśli nie jest zarządzana prawidłowo, organ nadzorujący nie został odpowiednio wyszkolony lub nie masz odpowiedniego obuwia i odzieży która jest przewidziana dla pracowników, poślizgnięcia są częste i mogą powodować wyniszczające szkody oraz długi okres niesprawności do pracy.

Częste wypadki poślizgnięcia się w fabryce obejmują:

  • poślizgnięcie się na zgromadzonym lodzie przy wejściach do przemysłowych chłodni;
  • poślizgnięcie się na zanieczyszczeniach chemicznych;
  • poślizgniecie się na upuszczonych składnikach w fabrykach zajmujących się produkcją żywności;
  • poślizgnięcie się na wycieku wody lub mydła

Jeśli zostałeś poszkodowany w jednym z wyżej wymienionych wypadków lub ucierpiałeś w innym wypadku, który wydarzył sie w wyniku poślizgnięcia się na podłodze w fabryce, które to poślizgnięcie wynikało bezpośrednio z zaniedbań innej osoby skontaktuj się z naszym prawnikiem zajmującym się powypadkowymi roszczeniami odszkodowawczymi jak najszybciej i porozmawiaj na temat ubiegania się o odszkodowanie.

Co zrobi Farleys?

Kiedy skontaktujesz sie z Farleys w związku z wypadkiem, spowodowanym przez poślizgnięcie się na podłodze w fabryce, udzielimy Ci dogłębnej, łatwej do zrozumienia porady prawnej. Jeśli zdecydujesz się wszcząć roszczenie odszkodowawcze przeciwko swojej fabryce nasi specjaliści od roszczeń odszkodowawczych zajmą się każdym z aspektów procesu prawnego, upewniając się przy tym, że otrzymasz maksymalną kwotę należnego Ci odszkodowania za straty jakie poniosłeś.

Skontaktuj się z Farleys

Aby dowiedzieć się więcej na temat ubiegania się o odszkodowanie za wypadek, który wydarzył się w wyniku poślizgnięcia się na podłodze w fabryce skontaktuj się z naszym zespołem w Farleys, zajmującym się roszczeniami odszkodowawczymi. Przedstawimy Ci szczegółowy konspekt przedstawiający szanse na powodzenie Twojej sprawy, pozwalając Ci tym samym na podjęcie świadomej decyzji na temat tego czy chcesz przystąpić do postępowania roszczeniowego czy też nie.

Zadzwoń pod darmowy numer 0845 050 1958 lub wyślij do nas wiadomość e-mail i umów się z nami na wstępną konsultację.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis