Request a callback

Podkniecia o nieuporzadkowane kable

Duża liczba wypadków przy pracy spowodowana jest przez potknięcie się o nieuporządkowane kable. Jeżeli kable i przewody nie są właściwie uporządkowane przez odpowiedzialną za to jednostkę i dopuszcza się, że przechodzą poprzez przejścia w biurze lub fabryce, w wyniku, czego odniesiesz obrażenia, możesz mieć prawo do finansowej rekompensaty.

Jeżeli chciałbyś porozmawiać z adwokatem specjalizującym sie w urazach osobistych o potencjalnej sprawie dotyczącej wypadku spowodowanego potknięciem sie o kable, z kontaktuj się z Farleys już dziś, zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub napisz do nas e-mail. Wszystkie sprawy wypadków przy pracy prowadzimy zgodnie z zasadą nie wygrasz – nie płacisz.

Założenie sprawy o odszkodowanie

W celu pomyślnego zakończenia roszczenia odszkodowawczego będziesz musiał dowieść, że Twój pracodawca lub inna osoba jest odpowiedzialna za zarządzanie kablami i przewodami, przez co odpowiedzialna również za twój wypadek, w związku, z czym wskazana osoba nie wypełniła swojego obowiązku zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy, a tym samym stwarza niepotrzebne zagrożenie dla pracowników.

Regulacje prawne dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy z roku 1974 wymagają od Twojego pracodawcy zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim pracownikom podczas pracy, podczas gdy miejsce pracy – regulacje prawne HSW z roku 1992 wymagają, aby podłogi były wolne od przeszkód, takich jak rozciągnięte kable. Zazwyczaj bezpieczeństwo pracowników jest zapewnione poprzez pełną ocenę stopnia ryzyka, jakie może się wydarzyć w miejscu pracy, identyfikację potencjalnych zagrożeń i podjętych działań w celu ich eliminacji.

Jeżeli podejrzewasz, że twój pracodawca dopuszcza się zaniedbań w zakresie zarządzania ryzykiem w miejscu pracy, szczególnie w przypadku rozciągniętych kabli i przewodów, skontaktuj się z adwokatem tak szybko jak to jest tylko możliwe w celu omówienia roszczenia.

Z kontaktuj się z dedykowanym zespołem do spraw obrażeń ciała Farleys

Nasi adwokaci z Farleys zajmujący się wypadkami przy pracy są niezwykle doświadczeni, jeśli chodzi o dochodzenie odszkodowania na rzecz osób poszkodowanych w następstwie potknięcia się o luźne kable i przewody. Możemy pomóc ci ubiegać się o maksymalną kwotę odszkodowania za obrażenia, których doznałeś, jednocześnie zapewniając Ci pomoc prawną, zapewniając przy tym, że nie spotkają Cię reperkusje związane ze złożeniem pozwu w ramach bieżącego lub przyszłego pracodawcy.

Zadzwoń na darmowy numer telefonu 0845 050 1958 lub wyślij do nas e-mail, a my będziemy w kontakcie w celu przedyskutowania Twojego roszczenia.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis