Need Advice? Call us now on:

0845 050 1958

or

Request a Call Back

Podkniecia o nieuporzadkowane kable

Duża liczba wypadków przy pracy spowodowana jest przez potknięcie się o nieuporządkowane kable. Jeżeli kable i przewody nie są właściwie uporządkowane przez odpowiedzialną za to jednostkę i dopuszcza się, że przechodzą poprzez przejścia w biurze lub fabryce, w wyniku, czego odniesiesz obrażenia, możesz mieć prawo do finansowej rekompensaty.

Jeżeli chciałbyś porozmawiać z adwokatem specjalizującym sie w urazach osobistych o potencjalnej sprawie dotyczącej wypadku spowodowanego potknięciem sie o kable, z kontaktuj się z Farleys już dziś, zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub napisz do nas e-mail. Wszystkie sprawy wypadków przy pracy prowadzimy zgodnie z zasadą nie wygrasz – nie płacisz.

Założenie sprawy o odszkodowanie

W celu pomyślnego zakończenia roszczenia odszkodowawczego będziesz musiał dowieść, że Twój pracodawca lub inna osoba jest odpowiedzialna za zarządzanie kablami i przewodami, przez co odpowiedzialna również za twój wypadek, w związku, z czym wskazana osoba nie wypełniła swojego obowiązku zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy, a tym samym stwarza niepotrzebne zagrożenie dla pracowników.

Regulacje prawne dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy z roku 1974 wymagają od Twojego pracodawcy zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim pracownikom podczas pracy, podczas gdy miejsce pracy – regulacje prawne HSW z roku 1992 wymagają, aby podłogi były wolne od przeszkód, takich jak rozciągnięte kable. Zazwyczaj bezpieczeństwo pracowników jest zapewnione poprzez pełną ocenę stopnia ryzyka, jakie może się wydarzyć w miejscu pracy, identyfikację potencjalnych zagrożeń i podjętych działań w celu ich eliminacji.

Jeżeli podejrzewasz, że twój pracodawca dopuszcza się zaniedbań w zakresie zarządzania ryzykiem w miejscu pracy, szczególnie w przypadku rozciągniętych kabli i przewodów, skontaktuj się z adwokatem tak szybko jak to jest tylko możliwe w celu omówienia roszczenia.

Z kontaktuj się z dedykowanym zespołem do spraw obrażeń ciała Farleys

Nasi adwokaci z Farleys zajmujący się wypadkami przy pracy są niezwykle doświadczeni, jeśli chodzi o dochodzenie odszkodowania na rzecz osób poszkodowanych w następstwie potknięcia się o luźne kable i przewody. Możemy pomóc ci ubiegać się o maksymalną kwotę odszkodowania za obrażenia, których doznałeś, jednocześnie zapewniając Ci pomoc prawną, zapewniając przy tym, że nie spotkają Cię reperkusje związane ze złożeniem pozwu w ramach bieżącego lub przyszłego pracodawcy.

Zadzwoń na darmowy numer telefonu 0845 050 1958 lub wyślij do nas e-mail, a my będziemy w kontakcie w celu przedyskutowania Twojego roszczenia.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

0845 050 1958