Request a callback

Obra¥enia zmia¥d¥enia

Jeżeli padłeś ofiarą urazu zmiażdżenia części ciała w miejscu pracy, możesz mieć prawo do odszkodowania. Rekompensata finansowa przyznawana za uraz zmiażdżenia jest przeznaczona jest, aby pomóc ofierze zapłacić rachunki podczas okresu niezdolności do pracy, koszty rehabilitacji, rekompensaty za ból i cierpienie spowodowane przez doznany uraz.

Aby omówić roszczenie odszkodowawcze na zasadzie nie wygrywasz nie płacisz, lub skonsultować się z prawnikami Farleys zajmującymi się wypadkami zadzwoń pod numer 0845 050 1958 lub wyślij wiadomość e-mail.

Czy mogę złożyć roszczenie z powodu urazu zmiażdżenia?

Twój pracodawca ma prawny obowiązek usuwać niepotrzebne lub łatwo zarządzanych elementów stwarzających ryzyko w miejscu pracy. Może to oznaczać cokolwiek począwszy od zapewnienia pracownikom rzetelnego szkolenia w zakresie użycia konkretnej maszynerii, upewniając się, że pracownik ma całe niezbędne wyposażenie ochronne włączając w to odzież ochronną.

Jeśli podejrzewasz, że Twój pracodawca złamał swój obowiązek opieki nad Tobą i to poskutkowało wypadkiem w trakcie, którego doszło to zmiażdżenia części ciała, bardzo prawdopodobnym jest to, że będziesz mógł wnieść roszczenie odszkodowawcze.

Najczęstsze przyczyny wypadków skutkujących zmiażdżeniem części ciała

Jeśli pracujesz w sektorze przemysłu, w którym regularnie używana jest ciężka maszyneria, możesz pozostawać w grupie ryzyka ucierpienia w wyniku zmiażdżenia części ciała, w szczególności, jeśli owa maszyneria nie jest utrzymywana w dobrym stanie technicznym. Inne częste przyczyny urazów zmiażdżenia to:

  • Spadające pudła lub ciężkie przedmioty
  • Usuwanie zabezpieczeń z maszyn przemysłowych
  • Wypadki drogowe
  • Niedbałe operowanie wózkami widłowymi

Zdecydowałeś się wystąpić o roszczenie odszkodowawcze za poniesione straty w wyniku obrażeń ciała doznanych w wyniku zmiażdżenia, wystąp o nie z Farleys, nasi doświadczeni prawnicy udzielą Ci niezbędnej pomocy oraz porady prawnej, której potrzebujesz w odniesieniu do obydwu twojej sprawy oraz Twoich dalszych relacji z pracodawcą.

Skontaktuj się z Farleys

Aby omówić swoją potencjalną sprawę roszczeniową w związku z wypadkiem w pracy skutkującym zmiażdżeniem części ciała z naszymi prawnikami zajmującymi się sprawami odszkodowawczymi zadzwoń do Farleys po numer 0845 050 1958, alternatywnie napisz do nas na nasz adres email a jeden z naszych prawników skontaktuje się z Tobą.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

01254 606008

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis