Need Advice? Call us now on:

0845 050 1958

or

Request a Call Back

Obra¥enia odniesione w miejscu pracy w Accrigton – Mr W otrzymaê 5,000

Pan W. mieszkający w Accrington uległ wypadkowi, który miał miejsce w jednym z lokalnych przedsiębiorstw, w którym był zatrudniony.

Po odbytej rozmowie, jaka miała miejsce pomiędzy panem W a managerem przedsiębiorstwa, pan W przemieszczał manualnie obiekt, w wyniku, czego doznał urazu dłoni. Jego kciuk wygiął się do pozycji, która spowodowała naderwanie szczepu więzadeł i stawów. Pomimo, iż nie stało się to natychmiast, ból i opuchlizna narosły do takiego poziomu, że pan W musiał udać się na izbę przyjęć i musiał uczestniczyć w sesji fizykoterapii mającej na celu przywrócenie pełnej ruchomości stawu.

Ból spowodowany urazem oznaczał dla pana W. problemy ze snem, i używaniem dłoni jeszcze przez jakiś czas po wypadku. Oznaczało to dla niego również to, iż nie był w stanie uczęszczać na zajęcia Sztuk Walki. Nie mógł również pracować przez kilka kolejnych miesięcy, w wyniku, czego poniósł straty zarobków w wysokości ponad 4000 funtów.

Firma nie przyjęła odpowiedzialności za powstały wypadek. Pan W. skonsultował się z jednym z prawników z zespołu Farleys.

Jak Farleys może pomóc w Twoim wypadku, który wydarzył się w miejscu pracy

Specjaliści Farleys z zakresu odszkodowań za wypadki w miejscach pracy byli w stanie natychmiast pomóc panu W w jego roszczeniu odszkodowawczym, wykazując, iż pracodawca nie zapewnił panu W bezpiecznego środowiska pracy i nie zapobiegł działaniom mogącym prowadzić do doznania przez niego urazu. Upewnili się przy tym, że pan W zapoznał się z raportami ekspertów medycznych zapewniając mu tym samym dostęp do prawidłowego leczenia.

Pomimo, iż firma bardzo mocno broniła swojego stanowiska w sądzie, doświadczony zespół prawników zajmujący się roszczeniami odszkodowawczymi, współpracujący z doświadczonym Radcą Prawnym, wywalczył dla pana W odszkodowanie w wysokości 5000 funtów.

Jeżeli doznałeś obrażeń lub miałeś wypadek w miejscu pracy, już teraz porozmawiaj z naszym wyspecjalizowanym prawnikiem zajmującym się roszczeniami odszkodowawczymi z Farleys, zadzwoń pod numer 0845 050 1958, lub wyślij do nas wiadomość email.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

0845 050 1958