Need Advice? Call us now on:

0845 050 1958

or

Request a Call Back

Obra¥enia odniesione w miejscu pracy w Accrigton – Mr W otrzymaê 5,000

Pan W. mieszkający w Accrington uległ wypadkowi, który miał miejsce w jednym z lokalnych przedsiębiorstw, w którym był zatrudniony.

Po odbytej rozmowie, jaka miała miejsce pomiędzy panem W a managerem przedsiębiorstwa, pan W przemieszczał manualnie obiekt, w wyniku, czego doznał urazu dłoni. Jego kciuk wygiął się do pozycji, która spowodowała naderwanie szczepu więzadeł i stawów. Pomimo, iż nie stało się to natychmiast, ból i opuchlizna narosły do takiego poziomu, że pan W musiał udać się na izbę przyjęć i musiał uczestniczyć w sesji fizykoterapii mającej na celu przywrócenie pełnej ruchomości stawu.

Ból spowodowany urazem oznaczał dla pana W. problemy ze snem, i używaniem dłoni jeszcze przez jakiś czas po wypadku. Oznaczało to dla niego również to, iż nie był w stanie uczęszczać na zajęcia Sztuk Walki. Nie mógł również pracować przez kilka kolejnych miesięcy, w wyniku, czego poniósł straty zarobków w wysokości ponad 4000 funtów.

Firma nie przyjęła odpowiedzialności za powstały wypadek. Pan W. skonsultował się z jednym z prawników z zespołu Farleys.

Jak Farleys może pomóc w Twoim wypadku, który wydarzył się w miejscu pracy

Specjaliści Farleys z zakresu odszkodowań za wypadki w miejscach pracy byli w stanie natychmiast pomóc panu W w jego roszczeniu odszkodowawczym, wykazując, iż pracodawca nie zapewnił panu W bezpiecznego środowiska pracy i nie zapobiegł działaniom mogącym prowadzić do doznania przez niego urazu. Upewnili się przy tym, że pan W zapoznał się z raportami ekspertów medycznych zapewniając mu tym samym dostęp do prawidłowego leczenia.

Pomimo, iż firma bardzo mocno broniła swojego stanowiska w sądzie, doświadczony zespół prawników zajmujący się roszczeniami odszkodowawczymi, współpracujący z doświadczonym Radcą Prawnym, wywalczył dla pana W odszkodowanie w wysokości 5000 funtów.

Jeżeli doznałeś obrażeń lub miałeś wypadek w miejscu pracy, już teraz porozmawiaj z naszym wyspecjalizowanym prawnikiem zajmującym się roszczeniami odszkodowawczymi z Farleys, zadzwoń pod numer 0845 050 1958, lub wyślij do nas wiadomość email.

Get in touch

Request a Call Back

Call us now on:

0845 050 1958

What Our Clients Say

We truly value and appreciate the feedback we receive from our clients, as we look to improve the services we offer on an ongoing basis